Atbrīvojies no vecajām mantām!

Atbrīvojies no vecajām mantām!

Kāpēc? Jo, uzglabājot „grabažas”, tās pārpildīs tavu māju, dzīvi un prātu. Piebāzta māja simbolizē piesārņotu domāšanu. Piebāzta māja ikvienu emocionāli nomāc, un cilvēks arvien vairāk un vairāk „ieaug” pats savos zirnekļa tīklos.

Atbrīvošanās no vecajām mantām dod iespēju atbrīvoties no visa nevajadzīgā, salauztā, novecojušā, nemodernā, neiztīrāmā, liekā un neglītā. Kārtīga ģenerāltīrīšana tevi atjaunos, dos jaunu enerģiju un liks apzināties, ko esi uzkrājis.

Veiksmīgiem cilvēkiem piemīt pārsteidzoša spēja atbrīvoties no liekajiem krāmiem, iztīrīt māju no grabažām un atdalīt graudus no pelavām. Cilvēki, kuriem ir problēmas izkustēties no sastinguma punkta, parasti pārvācoties vazā līdzi plastmasas maisus ar nekam nederīgām mantām, ko iegādājušies pirms 10 gadiem un joprojām nav izmetuši ārā. Viņu skapji ir pilni ar lietām, kas tikai aizņem vietu; atvilktnes pilnas ar salauztām lietām; skapji pilni ar drēbēm, kurās viņi vairs nevar ielīst un kuras jau sen izgājušas no modes, šīm drēbēm varbūt piemīt mākslas kolekcijas priekšmetu vērtība, bet tās vairs nekad mūžā netiks uzvilktas mugurā.

Atbrīvošanās no vecām mantām rada viegluma sajūtu. Mājās rodas vairāk vietas, tevī pamostas izjūta, ka tu spēj kontrolēt, kā arī atbrīvoties no nedaudz nomācošās izjūtas, ko rada visos kaktos uzkrātās mantu kaudzes. Tev nebūt nav jādzīvo spodrā mājā, kas iekārtota minimālisma stilā, ar ekskluzīvi dārgām dizaineru mēbelēm.

Ja vēlies uzzināt, kas tev neļauj dzīvē virzīties uz priekšu, tad iesakām ieskatīties virtuves skapī, zem izlietnes, zem gultas vai brīvās istabas skapjaugšā.

Komentāri (4)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Chalortte Macott
Sveiki, es esmu šeit, lai izplatītu šo labo ziņu visai pasaulei par to, kā es dabūju savu sievu atpakaļ. Es biju traks, kad mana sieva pagājušajā mēnesī atstāja mani pie cita vīrieša, bet, kad es satikos ar draugu, kurš mani iepazīstināja ar galveno dr. Pārtikušo Lielais vēstneša orakula kalpotājs, kuru viņš kalpo, es stāstīju savai problēmai priekšniekam Dr Wealthy par to, kā mana sieva mani pameta. Viņš man teica tikai to, ka esmu nonācis pareizajā vietā, ja man sirds vēlēsies bez jebkādas blakusparādības. Viņš man teica, kas man jādara, pēc tam, kad tas tika izdarīts. Nākamo 2 dienu laikā mana sieva man piezvanīja pa tālruni un teica, ka žēl, ka dzīvoju pirms manis tagad un arī nākamās nedēļas laikā pēc tam, kad sieva mani piezvanīja lūdziet piedošanu. Es esmu tik laimīga un satriekta, ka man tas ir jāpasaka visai pasaulei par to, kā priekšnieks Dr. Pārtikušie man palīdz apmierināt sirds vēlmes. Ja jums nepieciešama jebkāda veida palīdzība, sazinieties ar priekšnieku Dr Wealthy, izmantojot šo e-pasta adresi: wealthylovespell@gmail.com vai zvanot pa tālruni +2348105150446. Viņš arī izteicis tik daudz pareizrakstības vārdus, kā, piemēram, (1) Ja vēlaties savu bijušo atpakaļ (2), jums ir nepieciešams šķiršanās jūsu attiecībās. (3) Jūs vēlaties tikt paaugstināta amatā. (4) Jūs vēlaties, lai sievietes un vīrieši skrietu pēc jums. (5) Ja vēlaties bērnu. (6) Jūs vēlaties būt bagāts. (7) ) Jūs vēlaties, lai jūsu vīrs un sieva būtu jūsu mūžīgi. (8) Ja jums nepieciešama finansiāla palīdzība. (9) Zāļu kopšana. Sazinieties ar viņu šodien pa e-pastu: wealthylovespell@gmail.com vai zvaniet pa tālruni +2348105150446, un jūsu problēmas tiks atrisinātas.
14.11.2019. plkst. 08:22
www.vikilix.com
Mūzika var palīdzēt!
24.10.2011. plkst. 21:15
Jānis No Cēsīm 55.g
Jā,mest tikai ārā ģimenes relikvijas,jo tās vecas un nederīgas, antīkas mantas jo tas atbrīvos tavu dzīves telpu,vecas mēbeles un interesantas grāmatas jo arī jāatīra dzīves telpu.Protams no salauztām un neremontējamām grabažām ir jātiek vaļa,bet ja cilvēks pats dzīvē ir nesakārtots,nemāk organizēt dzīves telpu tad gan ģenerālā tīrība un jaunu lietu iegāde viņu nepadarīs savadāku.Vienmēr viņam būs kaut kur nekārtība un haoss.Tas tikai škietami ka sakārtojot māju viņs pats jūtas atbrīvots,paša cilvēka būtībā slēpjas attiesmē pret dzīvi.Ja cilvēks aiz sevis uzreiz negrib traukus mazgāt,drēbes mētājas aiz durvē it sevišķi ja kaut kur pošas,netīra veļa tiek iestūķeta zem vannas,dārza darbarīki tiek nomesti turpat uz lauka,darba rīki vai kosmētikas piederumi izmētāti pa galdu tad ģenerālā tīrība neko viņam nedos.Pareizi, uz kādu laiku būs sakārtota vide,bet paies neilgs laiks un viss paliks kā bija iepriekš.Ja cilvēka praktiskums ir tikai uz mēles,bet ne rokās tad mēnesi vecs apģerbs,plaukts u.c.viņam liksies grabaža.
30.10.2010. plkst. 06:12
Ak nee!
Tas tieshaam var buut nomaacoshi!Un tas ir kaa apburtais loks!Tu nezini no kura gala saakt un katru reizi kad apnjemies ko dariit tev ir jauni aizbildinaajumi,ka taa lieta gan jau kaut kad noderees vai to apgjeerba gabalu varees uzvilkt tikai piemekleet jaunas kurpes un buus gatavs,bet peerkot jaunas kurpes tiek piepirks klaat kaads cits skaistaaks apgjeerba gabals un par veco tiek aizmirsts.Vai atkal kaada skaists interjera priekshmets kas saluuzis,sataisiits var rotaat juusu maajokli,bet staav kaktaa aizmirst un taisiishana atlikta!
22.05.2010. plkst. 03:43

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 08. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Ja uzturā lietosiet pārāk daudz sparģeļus, urīns kļūs spilgti dzeltens

Pasākumi

Noskaidroti MTV un Coca-Cola rīkotā konkursa Soundwave pusfinālisti

Zināmas sešas no četrdesmit piecām garāžu grupu konkursam Coca-Cola Soundwave pieteiktajām jaunajām grupām, kas turpinās cīņu pusfinālā - Chuu, Into One, Oranžās Brīvdienas, Slurm!,...