Atbrīvojies no vecajām mantām!

Atbrīvojies no vecajām mantām!

Kāpēc? Jo, uzglabājot „grabažas”, tās pārpildīs tavu māju, dzīvi un prātu. Piebāzta māja simbolizē piesārņotu domāšanu. Piebāzta māja ikvienu emocionāli nomāc, un cilvēks arvien vairāk un vairāk „ieaug” pats savos zirnekļa tīklos.

Atbrīvošanās no vecajām mantām dod iespēju atbrīvoties no visa nevajadzīgā, salauztā, novecojušā, nemodernā, neiztīrāmā, liekā un neglītā. Kārtīga ģenerāltīrīšana tevi atjaunos, dos jaunu enerģiju un liks apzināties, ko esi uzkrājis.

Veiksmīgiem cilvēkiem piemīt pārsteidzoša spēja atbrīvoties no liekajiem krāmiem, iztīrīt māju no grabažām un atdalīt graudus no pelavām. Cilvēki, kuriem ir problēmas izkustēties no sastinguma punkta, parasti pārvācoties vazā līdzi plastmasas maisus ar nekam nederīgām mantām, ko iegādājušies pirms 10 gadiem un joprojām nav izmetuši ārā. Viņu skapji ir pilni ar lietām, kas tikai aizņem vietu; atvilktnes pilnas ar salauztām lietām; skapji pilni ar drēbēm, kurās viņi vairs nevar ielīst un kuras jau sen izgājušas no modes, šīm drēbēm varbūt piemīt mākslas kolekcijas priekšmetu vērtība, bet tās vairs nekad mūžā netiks uzvilktas mugurā.

Atbrīvošanās no vecām mantām rada viegluma sajūtu. Mājās rodas vairāk vietas, tevī pamostas izjūta, ka tu spēj kontrolēt, kā arī atbrīvoties no nedaudz nomācošās izjūtas, ko rada visos kaktos uzkrātās mantu kaudzes. Tev nebūt nav jādzīvo spodrā mājā, kas iekārtota minimālisma stilā, ar ekskluzīvi dārgām dizaineru mēbelēm.

Ja vēlies uzzināt, kas tev neļauj dzīvē virzīties uz priekšu, tad iesakām ieskatīties virtuves skapī, zem izlietnes, zem gultas vai brīvās istabas skapjaugšā.

Komentāri (3)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
www.vikilix.com
Mūzika var palīdzēt!
24.10.2011. plkst. 21:15
Jānis No Cēsīm 55.g
Jā,mest tikai ārā ģimenes relikvijas,jo tās vecas un nederīgas, antīkas mantas jo tas atbrīvos tavu dzīves telpu,vecas mēbeles un interesantas grāmatas jo arī jāatīra dzīves telpu.Protams no salauztām un neremontējamām grabažām ir jātiek vaļa,bet ja cilvēks pats dzīvē ir nesakārtots,nemāk organizēt dzīves telpu tad gan ģenerālā tīrība un jaunu lietu iegāde viņu nepadarīs savadāku.Vienmēr viņam būs kaut kur nekārtība un haoss.Tas tikai škietami ka sakārtojot māju viņs pats jūtas atbrīvots,paša cilvēka būtībā slēpjas attiesmē pret dzīvi.Ja cilvēks aiz sevis uzreiz negrib traukus mazgāt,drēbes mētājas aiz durvē it sevišķi ja kaut kur pošas,netīra veļa tiek iestūķeta zem vannas,dārza darbarīki tiek nomesti turpat uz lauka,darba rīki vai kosmētikas piederumi izmētāti pa galdu tad ģenerālā tīrība neko viņam nedos.Pareizi, uz kādu laiku būs sakārtota vide,bet paies neilgs laiks un viss paliks kā bija iepriekš.Ja cilvēka praktiskums ir tikai uz mēles,bet ne rokās tad mēnesi vecs apģerbs,plaukts u.c.viņam liksies grabaža.
30.10.2010. plkst. 06:12
Ak nee!
Tas tieshaam var buut nomaacoshi!Un tas ir kaa apburtais loks!Tu nezini no kura gala saakt un katru reizi kad apnjemies ko dariit tev ir jauni aizbildinaajumi,ka taa lieta gan jau kaut kad noderees vai to apgjeerba gabalu varees uzvilkt tikai piemekleet jaunas kurpes un buus gatavs,bet peerkot jaunas kurpes tiek piepirks klaat kaads cits skaistaaks apgjeerba gabals un par veco tiek aizmirsts.Vai atkal kaada skaists interjera priekshmets kas saluuzis,sataisiits var rotaat juusu maajokli,bet staav kaktaa aizmirst un taisiishana atlikta!
22.05.2010. plkst. 03:43

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 23. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Ūdens trūkums ir iemesls numur 1 dienas nogurumam

Pasākumi

Roberta Lejasmeijera remiksu albums jau 9.jūnijā!

Šī brīža slavenākais pašmāju dziesmu remiksu producents un aizmirstu latviešu dziesmu “restaurators” Roberts Lejasmeijers visus savus labākos darbus ir apkopojis albumā...