Labam ģērbšanās stilam ir liela nozīme

Labam ģērbšanās stilam ir liela nozīme

Šodiena ir svarīga. Šodiena ir vienīgā diena, kas tev pieder un kas pastāv realitātē. Vai tev nevajadzētu pret to izturēties kā pret kaut ko svarīgu? Vajadzētu gan. Tāpēc ģērbies tā, it kā tas būtu svarīgi.

Cilvēki, kuri ar dzīvi veiksmīgi tiek galā, ir apzinīgi. Viņi vienmēr ir lietas kursā par visu un tur roku uz dzīves pulsa. Viņi zina, ko dara un kurp dodas. Ka arī tu vēlies, lai tava dzīve būtu kas vairāk par nejaušu notikumu virteni, lai tā būtu stimulējošu izaicinājumu un patīkamu piedzīvojumu pilna, tad arī tev ir jābūt apzinīgam.

To var panākt, uztverot katru dienu kā svarīgu. Tu no rīta piecelies, ieej dušā, nomazgājies, noskujies, saģērbies, sasukā matus, iztīri zobus. Un pamatā dari to tāpēc, lai labi izskatītos, labi justos un patīkami smaržotu. Tad tu apģērbies elegantās, skaistās un modernās drēbēs it kā dotos uz darba interviju, dzimšanas dienas ballīti vai randiņu. Ja katru dienu eleganti saģērbsies, it kā gaidītu svarīgu pasākumu, tad arī šī diena izvērtīsies nozīmīga.

Ja būsi eleganti saģērbies, tad arī cilvēki pret tevi izturēsies citādi un arī tu pats izturēsies citādi pret šo ļaužu attieksmi. Tā ir augšupejoša spirāle.

Bet kā ģērbties brīvdienās – tad taču var atslābināties! Protams, bet tas nenozīmē, ka drīksti būt nevīžīgs.

Brīvdienās tu apciemo draugus un ģimeni, un arī viņi ir pelnījuši tevi redzēt saposušos un elegantu, šai dienai gatavojušos kā tiekoties ar svarīgiem cilvēkiem. Pat tavi draugi negrib tevi redzēt nevīžīgu, izpūrušu, nekārtīgu un nekoptu. Tavs ģērbšanās stils ir viens no sīkumiem, kas liecina par tevi kā par cilvēku. ja sagaidīsi katru dienu kā svarīgu notikumu, tad tā darīs brīnumus ar tavu pašapziņu, pašcieņu un pašpārliecinātību.

Pamēģini pats, un tu redzēsi, kas notiks. Ja tev tas nepalīdzēs un divu nedēļu laikā tu nesāksi justies kā cits cilvēks, tad atgriezies pie sava vecā ģērbšanās stila – ja, protams, tev šī īpašība vispār piemīt.

Ja šo lietu ievērosi, tad tev būs grūti jebkad ģērbties apzināti nevīžīgi un tu jutīsies lieliski un katru dienu sagaidīsi enerģiskāks, laimīgāks un možāks.

Komentāri (6)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Chalortte Macott
Sveiki, es esmu šeit, lai izplatītu šo labo ziņu visai pasaulei par to, kā es dabūju savu sievu atpakaļ. Es biju traks, kad mana sieva pagājušajā mēnesī atstāja mani pie cita vīrieša, bet, kad es satikos ar draugu, kurš mani iepazīstināja ar galveno dr. Pārtikušo Lielais vēstneša orakula kalpotājs, kuru viņš kalpo, es stāstīju savai problēmai priekšniekam Dr Wealthy par to, kā mana sieva mani pameta. Viņš man teica tikai to, ka esmu nonācis pareizajā vietā, ja man sirds vēlēsies bez jebkādas blakusparādības. Viņš man teica, kas man jādara, pēc tam, kad tas tika izdarīts. Nākamo 2 dienu laikā mana sieva man piezvanīja pa tālruni un teica, ka žēl, ka dzīvoju pirms manis tagad un arī nākamās nedēļas laikā pēc tam, kad sieva mani piezvanīja lūdziet piedošanu. Es esmu tik laimīga un satriekta, ka man tas ir jāpasaka visai pasaulei par to, kā priekšnieks Dr. Pārtikušie man palīdz apmierināt sirds vēlmes. Ja jums nepieciešama jebkāda veida palīdzība, sazinieties ar priekšnieku Dr Wealthy, izmantojot šo e-pasta adresi: wealthylovespell@gmail.com vai zvanot pa tālruni +2348105150446. Viņš arī izteicis tik daudz pareizrakstības vārdus, kā, piemēram, (1) Ja vēlaties savu bijušo atpakaļ (2), jums ir nepieciešams šķiršanās jūsu attiecībās. (3) Jūs vēlaties tikt paaugstināta amatā. (4) Jūs vēlaties, lai sievietes un vīrieši skrietu pēc jums. (5) Ja vēlaties bērnu. (6) Jūs vēlaties būt bagāts. (7) ) Jūs vēlaties, lai jūsu vīrs un sieva būtu jūsu mūžīgi. (8) Ja jums nepieciešama finansiāla palīdzība. (9) Zāļu kopšana. Sazinieties ar viņu šodien pa e-pastu: wealthylovespell@gmail.com vai zvaniet pa tālruni +2348105150446, un jūsu problēmas tiks atrisinātas.
14.11.2019. plkst. 08:22
Elvis
Vai vēlaties pārdot savu nieru? vai Vai jūs meklējat iespēju pārdot savu nieru par naudu, jo jums nav finanšu līdzekļu, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums šodien un mēs jums piedāvāsim labu summu Jūsu nierei. Mans vārds ir (doktors Elvis Whyte), kas esmu mūsu slimnīcas specializētajā slimnīcā, un mēs arī nodarbojamies ar nieru pirkšanu un transplantāciju ar dzīvo donoru. Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar e-pastu: doctorelviswhyte@gmail.com vai whatsapp mums +2347083629144
19.07.2019. plkst. 18:21
Ātrie kredīti Business
Vai jums ir nepieciešama nauda, lai uzlabotu savu biznesu? Vai jūsu banka noliegt jums privilēģija saņemt kredītu? Mēs varam jums palīdzēt. Mēs piedāvājam aizdevumus starp privātpersonām un uzņēmumiem, visu veidu. Procentu likme ir 3% gadā. Jūs varat saņemt savu aizdevumu laikā 72 stundas. Miminum summa mēs aizdot ir $ 5000. Maksimālā summa, mēs aizdot ir $ 20 miljoni dolāru. Lai iegūtu vairāk informācijas, E-pasts: zionloanfirm.ltd@gmail.com
04.07.2016. plkst. 09:29
Irina
Ja patiesam ta ir taisniba, par sevis sakopsanu un rupesanos. Es ari esmu pedeja laika sakusu nevizigak gerbties un pasliktinajusas ari domas par sevim ka par personibu. Laiks visu mainit..!
06.05.2010. plkst. 16:23
Qaifs
life is a cool thing...
21.12.2009. plkst. 18:04

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 09. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Zilai krāsai ir nomierinošs efekts, jo tā liek smadzenēm izdalīt nomierinošos hormonus

Pasākumi

Kāpēc jāpāriet uz vasaras laiku?

Naktī uz svētdienu, 30.martā plkst. 3.00, Latvijā notiks pāreja uz vasaras laiku, kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež par vienu stundu uz priekšu....