Plāns vēdera preses diētai

Plāns vēdera preses diētai

Ja vēlaties, lai jūsu vēdera muskuļi būtu pilnībā redzami, jums vispirms ir jāatbrīvojas no liekajiem taukiem. Pareiza ēšana ir galvenais priekšnoteikums, lai to izdarītu, tāpēc mēs jums piedāvājam vairākus noderīgus ieteikumus, lai jūs sasniegtu mērķi. Tomēr, lai paātrinātu svara zudumu, ir nepieciešamas arī fiziskās aktivitātes. Vingrojumi ne tikai padarīs jūs spēcīgāku, bet, kopā ar sabalansētu diētu, arī ļaus jums zaudēt lieko svaru. Turklāt fiziskās aktivitātes palīdzēs taukus pārvērst muskuļos, jo enerģiju, ko uzglabājat tauku veidā, jūs pārvērtīsiet enerģijā, kas baro muskuļus.

Galvenie vēdera preses diētas plāna principi

Mūsdienās zinātne progresē milzu soļiem, izstrādājot aizvien jaunas treniņu programmas un uztura plānus. Izmantojot tieši pēdējos pētījumus un atklājumus, mēs jums piedāvājam šo plānu vēdera preses diētai, kas ietver lieliskus vingrojumus un uzturu, kas jums ļaus efektīvi sadedzināt taukus iespējami īsākā laika periodā. Šis plāns jums ļaus trenēties, vingrojumiem veltot tikai tik daudz laika, cik nepieciešams, vienlaikus ļaujot efektīvi sasniegt nospraustos mērķus.

Galvenie vēdera preses diētas plāna principi ir:

1. Vispirms izmainiet savu ēdienkarti
Ja pirms šī plāna uzsākšanas jau trenējaties un ievērojat pareizu uzturu, šis princips jau ir iekļauts jūsu ikdienā. Savukārt ja esat iesācējs, pirmās divas nedēļas izmantojiet, lai izveidotu un pierastu pie jaunā ēšanas plāna (skat. nodaļu Perfekts uzturs visai nedēļai).

2. Koncentrējieties uz muskuļus attīstošiem vingrojumiem
Lūk, jums piemērs- kāds puisis, kam bija apmēram 10 lieki kilogrami, reiz nolēma zaudēt svaru. Viņš sāka skriet. Puisis skrēja 6 reizes nedēļā un treniņus ievēroja dzelžainu, tomēr viņš nezaudēja ne kilogramu. Kāpēc? Pirmkārt, puisis joprojām ēda picas, makaronus un treknu gaļu. Otrkārt, skriešana jeb kardiovaskulārais treniņš tā nededzina taukus, kā to dara spēka treniņš. Kad puisis sāka ievērot plānu vēdera preses diētai, viņš zaudēja 6 kilogramus divās nedēļās.
Jūsu muskuļi vienmēr ir izsalkuši, tāpēc lai tie vienmēr būtu apgādāti ar enerģiju, tie dedzina kalorijas. Tāpēc – jo vairāk muskuļu jums ir, jo vairāk kaloriju jūs varat sadedzināt. Šis plāns fokusējas tieši uz lielajām muskuļu grupām – kājām, krūtīm, muguru pleciem, jo tieši šajos ķermeņa rajonos jūs varat palielināt muskuļu daudzumu iespējami īsākā laikā.

3. Vairāk izpildiet vingrojumu kompleksus
Runa iet par kompleksiem, kuros tiek izpildīti dažādi vingrojumi dažādām muskuļu grupām. Piemēram, pēc kāju trenēšanas vingrojuma uzreiz ķerieties pie ķermeņa augšdaļas trenēšanas, bet pēc tam trenējiet vidukli. Šādiem kompleksiem, kad viens pēc otra seko dažādas muskuļu grupas trenējoši vingrojumi, ir divi plusi. Pirmais- starp vingrojumiem atpūtas pauzes vienlaikus tiek izmantotas, lai ieņemtu pozu nākamajam vingrojumam, tāpēc jūs kustaties pat atvelkot elpu. Otrais- šādi kompleksi ļauj jums ietaupīt laiku, jo pat atpūtas laiks tiek izmantots lietderīgi.

4. Izpildiet vairāk daudzpusīgos vingrojumus
Vēl viena no panākumu atslēgām ir daudzpusīgie vingrojumi – tie ir vingrojumi, kuru laikā tiek nodarbinātas vairākas muskuļu grupas uzreiz. Nav vajadzīgs atsevišķi nodarbināt krūtis, pēc tam plecus un tricepsus, ja to visu var iekļaut vienā vingrojumā. Tieši daudzpusīgie vingrojumi ir visefektīvākie, turklāt tie ļauj pavadīt īsāku laiku trenažieru zālē. Turklāt šie vingrojumi ir ne tikai interesantāki un aizraujošāki, bet arī vairāk noslogo un nodarbina muskuļus, kas savukārt sekmē augšanas hormona izdalīšanos, kas palīdz dedzināt taukus. Turklāt nevajag uztraukties, ja esat iesācējs, jo jāstrādā ar tiem svariem, kas jums ir pa spēkam.

5. Ievērojiet lielāku intensitāti
Pētījumi ir pierādījuši, ka augstākas intensitātes treniņi ir krietni efektīvāki svara zaudēšanai. Iesakām jums starp spēka treniņiem iekļaut vienu kardio treniņa dienu, kurā varat skriet, peldēt vai braukt ar riteni.

Ja jūs līdz šim neesat trenējies

Labākā 6 nedēļu vēdera preses diētas plāna daļa ir tā, ka pirmās divas nedēļas jūs principā nemaz netrenējaties. Ja līdz šim neesat trenējies, pirmās divas nedēļas varat pavadīt, izstrādājot sev piemērotu diētu un treniņu plānu, pamazām pieradinot ķermeni pie slodzēm. Tomēr no otras puses – kāpēc gaidīt? Ja vēlaties sākt uzreiz, veiciet vieglus spēka treniņus trīs reizes nedēļā: veiciet trīs piegājienus ar pievilkšanos pie stieņa un trīs piegājienus ar pietupieniem bez svara. Vispirms veiciet pievilkšanās vingrojumu 10 reizes, bet tad – 20 reizes pietupšanos. Kad tas viss kļūst pārāk viegli izdarāms, palieliniet pievilkšanās reižu skaitu un pietupienos izmantojiet jau vieglas hanteles vai svaru stieni. Šis vieglais treniņš kopā ar 30 minūtēm ātras soļošanas lieliski iesildīs ķermeni turpmākajām nedēļām.

Ja jūs jau trenējaties

Iespējams, jūs divreiz nedēļā cilājat svarus. Iespējams, katru rītu noskrienat pāris kilometrus. Iespējams, jūs nopietni nodarbojaties ar desmitcīņu. Nav svarīgi, ko tieši un cik daudz jūs jau darāt, jo, izmantojot mūsu plānu, jūs iegūsiet vēl vairāk muskuļu un sadedzināsiet vēl vairāk tauku. Pat ja jūsu līdzšinējā treniņu programma darbojas labi, eksperti atzīst, ka tās dažādošana dos tikai labumu, jo ķermenis kļūst spēcīgāks, ja tas tiek pakļauts pēc iespējas dažādākiem vingrojumiem, jo nespēj pie tiem pierast. Izpildot vienu un to pašu vingrojumu, jūs nevis attīstīsiet visa ķermeņa potenciālu, bet gan kļūsiet par speciālistu viena vingrojuma izpildē. Tāpēc papildiniet savu treniņu plānu ar vēdera preses diētas plāna elementiem kaut uz dažām nedēļām un jūs redzēsiet, ka rezultāti neizpaliks.

Jūs varat plānu saskaņot ar savu dzīves ritmu un brīvo laiku. Veidojot plānu, sekojiet, lai starp vienas ķermeņa daļas trenēšanu paietu vismaz 48 stundas ilgs laiks. Muskuļiem taču ir nepieciešams laiks spēku atgūšanai. Katru nedēļu vismaz vienu dienu atpūtieties pilnībā. Pirms treniņa obligāti veiciet iesildīšanos.

Trīs treniņu plāna komponenti:

1. Spēka treniņš- trīs reizes nedēļā. Tajos nodarbiniet visu ķermeni, vienā treniņā speciālu vērību piegriežot kājām.
2. Papildus kardio vingrojumi- vēlams, dienās, kad nav paredzēts spēka treniņš. Varat braukt ar riteni, skriet, peldēt un doties garās pastaigās. Šo treniņu vēlams veikt reizi nedēļā.
3. Vēdera muskulatūras vingrojumi - divas reizes nedēļā. Vēlams, pirms kardio vingrojuma vai spēka treniņa.

Komentāri (36)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
listraa
Notievēšanas tabletes --- http://tonzes.com/slimlv.htm Es notievēju ļoti ātri un bez jo-jo efekta.
03.10.2018. plkst. 16:29
lida
Notievēšanas tabletes - http://bit.ly/171qetB Es vienmēr biju cietusi no aptaukošanas. Pēc šķiršanām es nolēmu diametrāli izmainīt savu dzīvi. Fitness un Thermacuts. Tā bija mana recepte efektīvai svara zaudēšanai.
10.11.2016. plkst. 13:41
xxx
Nu ja 3 dienas rezultātu redzēt lol😂
03.02.2016. plkst. 20:05
Selmana
KUR IR SADAĻA PERFEKTS UZTURS VISAI NEDĒĻAI?
20.11.2013. plkst. 10:19
Liga
Protams newaig rit.... Skrien katru vakaru vai pat riitos.... Esi sexy!!!
01.05.2013. plkst. 22:39

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 22. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Olas satur ne tikai daudz vitamīnu, minerālvielu un olbaltumvielu, bet arī holesterīnu, tāpēc ir prātīgi to lietošanu uzturā samazināt līdz 3 – 4 nedēļā

Pasākumi

Lullabies with no words/ šūpuldziesmas bez vārdiem

Klajā nākusi jauna izlase skaisto un vērtīgo ierakstu sērijā – Lullabies With No Words, jeb Šūpuļdziesmas bez vārdiem. Tiesa, apzīmējums ‘dziesmas’ šoreiz nav gluži precīzs -...