Tas nevienam nav jāredz

Tas nevienam nav jāredz

Kosmētikai ir ļoti liela loma, bet arī mūsdienās vīrietis grib ticēt sievietes dabiskajam pievilcīgumam. Lūk, kāpēc nekrāsojies sabiedrībā, pat ne sava drauga vai vīra klātbūtnē. Nevienam nav jāredz, ko un kā dara sieviete, lai izskatītos skaista. Jāpiebilst, ka arī vīrieši neskujas sabiedrībā.

Nerunā par savu ārieni randiņu laikā. Ja tu patiksi, tu bez grūtībām to sapratīsi. Tomēr neprasi, lai katrs tev to saka. Nekādā gadījumā nerunā arī par skaistuma sasniegšanas tehnisko pusi.

Pirms sāc ģērbties, sagatavo visas nepieciešamās sastāvdaļas – apģērbu, apavus, kosmētiku, smaržas. Ļoti slikti izskatās pusapģērbta sieviete, kura skraida pa istabu, meklējot zeķubikses vai lūpu krāsu. Vīrieši mīl sistēmu, viņiem nepatīk gaidīt. Tāpēc laiku ieplāno tā, lai tu paspētu sataisīties laikus.

Atbaidoši izskatās treknā krēma bieza kārta uz sejas vai ruļļi matos.

Arī vingro vienatnē. Neveiklums, aizdusa un tauku krokas uz vēdera un gurniem – tas viss nav tik briesmīgi, ka par to zini tikai tu un tavi sporta kluba biedri vai draudzenes.

Nevajag būt drūmai, vienmēr žēloties par sīkām nepatikšanām, nevajag citiem rādīt savu slikto garastāvokli.

Labi ģērbta, optimistiska un laipa sieviete – tāda ir ideāla sieva un māte.

Protams, ir arī šo apgalvojumu „pretinieki”, kas uzskata, ka, ja esi ar kādu kopā, tad tev ir jābūt atklātai, tu vari būt tāda, kāda esi, jo viņš jau tāpat tevi mīlēs. Iespējams, ka vīrietis tiešām pēc vairāku gadu kopdzīves vairāk skatās uz tavām rakstura iezīmēm, nekā uz biezo tonālā krēma kārtu vai izpūrušajiem matiem, taču jebkurā gadījumā, mums visiem labāk patīk estētiski skaisti un kopti cilvēki.

Sievietes bieži vien, būdamas kopā ar mīļoto vīrieti, kļūst nekoptākas, mazāk rūpējas par savu fizisko formu, nekā laikā, kad viņu sirdis bija brīvas un bija jācenšas piesaistīt apkārtējo vīriešu uzmanība. Centies tomēr par sevi rūpēties un izskatīties satriecoši arī būdama kopā ar savu vīrieti – ļauj viņam lepoties ar savu skaisto lēdiju!

Komentāri (11)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Chalortte Macott
Sveiki, es esmu šeit, lai izplatītu šo labo ziņu visai pasaulei par to, kā es dabūju savu sievu atpakaļ. Es biju traks, kad mana sieva pagājušajā mēnesī atstāja mani pie cita vīrieša, bet, kad es satikos ar draugu, kurš mani iepazīstināja ar galveno dr. Pārtikušo Lielais vēstneša orakula kalpotājs, kuru viņš kalpo, es stāstīju savai problēmai priekšniekam Dr Wealthy par to, kā mana sieva mani pameta. Viņš man teica tikai to, ka esmu nonācis pareizajā vietā, ja man sirds vēlēsies bez jebkādas blakusparādības. Viņš man teica, kas man jādara, pēc tam, kad tas tika izdarīts. Nākamo 2 dienu laikā mana sieva man piezvanīja pa tālruni un teica, ka žēl, ka dzīvoju pirms manis tagad un arī nākamās nedēļas laikā pēc tam, kad sieva mani piezvanīja lūdziet piedošanu. Es esmu tik laimīga un satriekta, ka man tas ir jāpasaka visai pasaulei par to, kā priekšnieks Dr. Pārtikušie man palīdz apmierināt sirds vēlmes. Ja jums nepieciešama jebkāda veida palīdzība, sazinieties ar priekšnieku Dr Wealthy, izmantojot šo e-pasta adresi: wealthylovespell@gmail.com vai zvanot pa tālruni +2348105150446. Viņš arī izteicis tik daudz pareizrakstības vārdus, kā, piemēram, (1) Ja vēlaties savu bijušo atpakaļ (2), jums ir nepieciešams šķiršanās jūsu attiecībās. (3) Jūs vēlaties tikt paaugstināta amatā. (4) Jūs vēlaties, lai sievietes un vīrieši skrietu pēc jums. (5) Ja vēlaties bērnu. (6) Jūs vēlaties būt bagāts. (7) ) Jūs vēlaties, lai jūsu vīrs un sieva būtu jūsu mūžīgi. (8) Ja jums nepieciešama finansiāla palīdzība. (9) Zāļu kopšana. Sazinieties ar viņu šodien pa e-pastu: wealthylovespell@gmail.com vai zvaniet pa tālruni +2348105150446, un jūsu problēmas tiks atrisinātas.
14.11.2019. plkst. 02:01
Elvis
Vai vēlaties pārdot savu nieru? vai Vai jūs meklējat iespēju pārdot savu nieru par naudu, jo jums nav finanšu līdzekļu, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums šodien un mēs jums piedāvāsim labu summu Jūsu nierei. Mans vārds ir (doktors Elvis Whyte), kas esmu mūsu slimnīcas specializētajā slimnīcā, un mēs arī nodarbojamies ar nieru pirkšanu un transplantāciju ar dzīvo donoru. Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar e-pastu: doctorelviswhyte@gmail.com vai whatsapp mums +2347083629144
19.07.2019. plkst. 18:12
Alise
Paga, paga.. es te par komentāriem, saprotu, ka katrs te var izteikt savu viedokli, bet nejau tā, ka jānosoda gandrīz katrs raksts, kā jau to dara dažas, katrā sadaļā. Cilvēki ir dažādi un katrs dara kā pašam patīk un ko uzskata par normālu. Šeit sievietes savāc savu informāciju un liek lietā priekš sevis.. Nederīgo ignorē. Komentētāja par vidusslaikiem... Hallo?? vai tiešām visas sievietes ir vienādas, kurām patīk, ja katrs skatīsies kā viņas krāsojas, kā sporto un kā dara visas pārējās lietiņas, lai būtu skaistāka?? Uzskatu, ka šis raksts ir labi uzrakstīts.
13.01.2013. plkst. 10:50
///
es pilniibaa piekriitu 6im rakstam!
03.10.2010. plkst. 13:59
meitene
a es piekritu - vajag saglabat kautkadu noslepumu, pat, ja jus dzivojat kopa. vins tapat zin, ka tu krasojies un skuj kajas, bet labak, ja sis lietas vins neredz ikdiena.
24.02.2009. plkst. 13:31

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 15. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Tikai 2% samazinājums ķermeņa ūdens daudzumā var izsaukt atmiņas zudumus, problēmas ar matemātiku un grūtības koncentrēties uz datora monitora ekrānu

Pasākumi

TEXTILE IMPRESSIONEN

Tekstilmākslinieku grupa TEX 21 ir izveidojusies 2001.gadā Vācijā. Šobrīd grupas sastāvā darbojas 14 mākslinieces, katra ar savu individuālo radošo pieeju un darba stilu....