Forums

diena diena Airisa & Co
Man bija tā izdevība braukt uz Franciju ekskursijā, ko organizēja Airisa& Co. Man nebija nekādas lielās pieredzes ārzemju ceļojumos . Mēs braucām pārsvarā viena rajona pārstāvji. Autobuss bija ar komfortu-WC, ar guļamvietām- lai gan taisnības labad jāsaka, ka mēs neizmantojām gulēšanu autobusā, jo mums bija rezervētas viesnīcas, un kā paskaidroja gide, tad ieriktēšanās, lai autobusa pārkārtotu par guļamistabu ir diezgan garš process. Autobusa šoferi vienkārši ideāli- laipni, profesionāli. Taču vislielākais paldies jāsaka gidei Andai-kā nekā viņas pamatdarbs franču valodas skolotāja kādā prestižā Rīgas skolā. Stāstot par ceļojuma iespaidiem pārējie varēja tikai mani apskaust( tie kas bijuši Francijā), jo viņi neticēja , ka nedēļas laikā var tik daudz redzēt. Paldies Airisai&Co !
20.06.2007. plkst. 13:24
monika monika Airisa
Labi ka kads kaut ko pasaka par turisma firmam, jo tajos sludinajumos gruti orienteties un neviena sludinajuma jau nav rakstits cik godiga ta firma.... Gribu braukt uz Horvatiju, bet nezinu kadu firmu izveleties?
25.06.2007. plkst. 18:32
bmwpower bmwpower Par Airisu nezinu, esmu braucis ar Impro - viss itka ok, bet jarekinas ar to, ka izveloties celojumaa vietejas atrakcijas (piemeram, raftingu, braucienus ar dzipiem, citas ekskursijas), tas izmaksas krietni dargak, nekaa uz vietas - vietejos turisma birojos ;)
25.06.2007. plkst. 18:47
julli julli es sākumā arī gribēju braukt ar Airisu, bet diemžēl antireklāmā par viņiem bija vairākas atsauksmes
26.07.2007. plkst. 09:25
igorst igorst Ar Airisa & Co braucu ceļojumos jau daudzus gadus.Par šo kompāniju varu teikt tikai tos labākos vārdus. Šoferi vienmēr ir ļoti atsaucīgi un pretimnākoši. Par gidēm arī nav nācies sūdzēties. Ja arī kādreiz gadās kādas kļūdas, tad kam tādu nav. Liels paldies Airisai & Co!
16.08.2007. plkst. 22:52
1-5 (5 atbildes)
Translate

Šodien

2019. gada 14. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Pasākumi

Dāņu supergrupas albumā iekļauta Mārtiņa Freimaņa dziesma

Slavenākā dāņu poproka grupa “Michael Learns To Rock” šodien publicē savu jauno studijas albumu “Eternity”, un tajā ir iekļauta arī Mārtiņa Freimaņa sarakstītā dziesma “The...