Forums

keirra19 keirra19 labākās jaunās filmas
Psiholoģiskais trilleris Pavedināt Svešinieku - Halle Berijs un Brūss Viliss interesanta aktieru spēle un intriga līdz filmas galam...
Karību Jūras Pirāti: Uz pasaules malu - interesants sižets,bet ja neesi redezējis iepriekšējās filmas nevarēsi līdz galam saprast..ļoti labs aktieru ansamblis
Baltais troksnis : Gaisma - interesants sižets ar šausmu filmas elementiem

14.06.2007. plkst. 21:00
lambada lambada Jaunakais
Neesmu redzejis nevienu no minetajam, bet gribu redzet Ousena 3-o dalju! Varetu buut labs:))
14.06.2007. plkst. 21:14
bmwpower bmwpower Pavedināt svešinieku redzēju - nu tāds viduvējs trillerītis, man šķiet režisors sapinies meistarībā mēģinot skatītājam visādiem sižeta pavērsieniem likt sekot līdzi;
Sunshine skatīšos drīziumā, bet no pēdējām redzētajām labs ir "Breach" (spiegu gabals ar labiem aktieriem) un ne pati jaunākā filma ar gredzenu pavēlnieku galvenajā lomā par futbola huligāniem Anglijā (Green Street Hooligans).

14.06.2007. plkst. 21:16
uga uga labākās:

300
die hard 4.0
evan almighty
nju pietiks pašlaik pieminēt 3. :)

01.07.2007. plkst. 18:30
just_smile just_smile Gribu sacīt, ka ļoti interesanta filma ir "Fantastiskais četrinieks". Arī animācijas filma "Šreks-3"=) Vēl iesaku noskatīties filmu "Bibliotekārs" - patiešām aizraujoša!
02.07.2007. plkst. 14:53
solcis solcis hmmmm.... Pavedināt Svešinieku... sākums bija labs, bet beigas pamatīgi samudžinātas, neloģiskas, līdz ar to zaudēja filmas vērtību.
Oušena vela ducis - feina filma, bez liekiem saspringumiem.

09.07.2007. plkst. 08:15
penelope penelope man jau patīk filmas, kas pēdējās minūtēs visu skatītāja nojausmu apgriež pa 180 grādiem un liek tev saprast, ka režisors un scenārists ir pakāpi attapīgāki par tevi...
Lai arī Pavedināt svešinieku filmas autori atstāja intrigu filmas turpinājumam, es godīgi sakot, ja vien man būs mazākās iespējas izvairīties no otreizējas filmas skatīšanās, es to centīšos izmantot.

Karību jūras pirāti...Dzonijs Deps- apsolūti ģeniāls!!! O, šo filmu tik skatīties un skatīties!!! It īpaši Sperova ģļuku skati tuksnesī ar krabīšiem. Nelikās interesanti par to sirds nodošanu Keirai Naitlijai, jo jau ieprieks var vilkt paralēles, ka viņas varone arī kādā no nākamajām daļām nodos savu mīlestību...

Vēl es fanoju par Šreku. Vēlētos redzēt Latvijā 3D versiju, bet man tas nav lemts.

Antonio Banderas un Dženifera Lopesa filmā par nelaimīgām meksikas sievietēm Bordertauna (nu figviņzin kāds būs latviskais nosaukuma tulkojums) Drūma filma, kas liek aizdomāties par dzīvi un ļauj secināt, ka tu tomēr esi laimīgāks, ja sedī tagad te pie i-neta un čalo...jo citviet pasaulē sievietēm ir sūrāks liktenis.

Bābele. Arī nav nekāds izklaides kino, bet sižeta dēļ var skatīties. Galvenā ideja- viens neapdomīgs solis izraisa veselu virkni tam sekojošu notikumu vairākos pasaules nostūros. Interesanti, bet skumji.

10.07.2007. plkst. 09:55
lindashka lindashka NO shausmeneem uzskatu ka labaakaa peedejaa laika filma ir 1408 looti laba pat nesakaitaas shausmene driizaak trilleris ar shausmu elementiem .. psihologjiska un liek aizdomaaties par dziives lielaakajiem biediem...
no fantastiskajaam filmaam looti patikaas Transformeris... latvijaa man liekas veel nav raadiita bet looti labi efekti kaut arii ritiigs komiks bija uz ko paskatiities!!
No draamaam The Painted Veil... shii filma manii atstaaja looti labu iespaidu... kaut arii kaa jau draamaas beigas nav taas labaakaas bet filma viscaur ir interesanta .. visu emociju bukjete paarnjem skatoties sho filmu! iesaku tiem kam patiik draamas un filmas ar dziljaaku domu!

17.08.2007. plkst. 11:28
sigule sigule Ieteiktu noskatīties shrekam 3 daļu un filmu Gardēdis!
26.10.2007. plkst. 13:02
maris007 maris007 test
adas
19.06.2015. plkst. 15:56
maris007 maris007 Filmas
Iesaku ieskatīties jaunājās filmas, filmu topi lapā http://kino.musu.lv/lv/ kā arī komēdijas, trilleri un šausmu filmas.
19.06.2015. plkst. 15:59
1-11 (11 atbildes)
Translate

Šodien

2019. gada 22. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Pasākumi

Ceturtdien sākas biļešu tirdzniecība uz Madonnas koncertu Tallinā

Koncertaģentūra "FBI" informē: šoceturtdien, 5. martā, plkst. 10.00 sākas biļešu tirdzniecība uz vienīgo Madonnas koncertu Baltijā, kas norisināsies 4. augustā vairāk nekā 70...