Forums

vladzix vladzix Sekss un lielpilsēta


„Sekss un lielpilsēta” ir turpinājums senpazīstamajam seriālam, tikai šoreiz nobeigums - laimīgs nobeigums, lai gan vienu brīdi tā var nešķist.

Filma par to, kas kuram ir dzīves mīlestība un jēga un ko tā sniedz, to iegūstot. Un, protams, par sieviešu sapņiem, iecerēm, par pasaku, kuru kārojas piedzīvot, pat ja tikai iluzorā kārtā…

Šajā filmā tā vien pulsē sievišķība: apģērbu kalni, krāsu dažādība, iepirkšanās, čalas, sauļošanās un sarunas par vīriešiem jeb dzīvi, jo man domāt – sievietei tas ir viens un tas pats. Vīrieši šo filmu varētu skatīties tikai ar mērķi kaut nedaudz labāk saprast, kāpēc sievietes raud, smejas vai aizvainojas, kad nu tā sanāk, jo visādi citādi, šajā filmā viņi sižetu, baidos, nesaskatīs.

Attiecīgi mūzika arī ir stilīga un mūsdienīga. Protams, bez pamattēmas “Sex and The City” neiztikt. 90 % dziesmu ir sieviešu izpildītājas un tikai no visiem skaņdarbiem – nu jau minētais - nav dziesma. Ļoti trausls un bikls kavers Bee Gees dziesmai “How deep is your love”.

Mūzika kā pati filma nestāsta neko jaunu, nav nekas specifiski īpaši šai lentei sacerēts, lirikā apcerot sižetā risinātās problēmas ir vienkārši attēla klausāmais spogulis. Vairums dziesmu ir dinamiskas, bet mijās arī ar mierīgiem ambient stila gabaliņiem, kā “Kissing” – tāda neaktīva skūpstīšanās un zems lidojums gan jāteic iepretī tur dziedātajiem vārdiem… Stilīgai bildei noteikti neiztikt bez Fērgijas kičīgā skanējuma dziesmā “Labels or love” ar ievītiem pamattēmas izgriezumiem fonā.

Saundtreka mīnuss ir tas, ka stila pārbagātība vienkopus sakomplektētajā veidā neveicina harmoniju, stili ir pārāk atšķirīgi, lai tie būtu uz viena diska. Principā mūzika vairāk piemērota filmai nekā kailai klausīšanai, taču atsevišķus darbus ir vērts noglabāt savā playlist’ā.


03.08.2008. plkst. 15:39
maris007 maris007 Nēesmu sajūsmā par šo filmu http://kino.musu.lv/lv/
19.06.2015. plkst. 16:05
(2 atbildes)
Translate

Šodien

2019. gada 22. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Pasākumi

Rīga kļūst par rock pilsētu jeb „KISS” koncerta apskats

22. maijā „Arēna Rīga” koncertturnejas "Kiss Alive/35" ietvaros notika viens no krāšņākajiem, iespaidīgākajiem un skaļākajiem šoviem Latvijas koncertdzīves vēsturē –...