Forums

kriste kriste Step up 2
Labākā filma ko šogad esmu redzējusi. Noskatījos to pirmo reizi kinoteātrī,kaut gan sanāca sēdēt gandrīz pie paša ekrāna,bet es biju sajūsmā. acis bija kubā,bet tas jau nekas.
Filma ir labāka par to 1 daļu,šeit vairāk aizraujās elpa,kad viņi sāk dejot,te ir vairāk mūsdienīgi deju soļi,nevis balets,iepatikās pat filmas mūzika.Reizēm gribējās pabūt tās meitenes ādā. Nu tāds profesionālis!! wow...
Filmā ir gan mīlestība,humors un naids,kā jau parasti,bet es paliku sajūsmā,gribas skatīties vēl un vēl...
beidzoties filmai kāds džeks,pieskrēja pie tā liela ekrāna uz skatuvītes un sāka izrādities ko viņš prot,bij saprotams ka tam čalim pēc filmas noskatīšanās asinis sāka ritēt uz deju grīdas pusi...
Vienkārši tie kuri nav redzējuši noskataties,tur ir īsta dejas māksla :) sirds kūst
un jums uzreiz pašiem gribēsies iestāties kādā deju studijā ..hih

02.04.2008. plkst. 17:18
morgana morgana par step up2.
Jā, piekrītu filma tiešām iekustina un es tada skatoties domāju `kapēc es tā nemāku dejot?` ;D
vienk. apskaužu ;D aktieri skaisti un dejo labi. unun man patika kā notika tas proces kad viņi vāca savu komandu un trenējās kaut gan beigās ,kad viņi dejoja lietu ,bija vēl labāk.
lasīju ka visi aktieri dejojuši paši., un ad var spriest ,ka visi apveltīti ar brīnešķīgu talantu dejot.
tādu mūziku es ikdienā neklausos, bet filmai tas piestāvēja ,un galvenais aju nav mūzika.
Man patika ,ka deju soļi bija apvienoti- balets .,hip hops., kkadas ielu dejas.
tas bija ļoti `inčīgi` tā teiks.
kaut gan man labāk patika step up1 arī step up2 ir ļoti laba, savdabīga un ar neredzētu scenāriju ;D
filma tiešām uz goda,.
un es tieši pēc noskatīšanas saku domat, tiešām jāmklē kur var ta iemacities dejot ;D

19.05.2008. plkst. 22:21
la duster la duster step ap n' daun and ol araund
Lai gan neemu žanra fans, ir sanacis redzēt abas filmas. Loģiski, kā pirmajai, tā arī šai filmas daļai sižetisā līnija ir nulles līmenī un no pirmās sekundes ir skaidrs kas filmā būs un ar ko tas viss beigsies. Taisnības labad gan jāatzīst, ka viss tas tev būs pilnīgi nesavarīgs ja esi meitene/sieviete vecumā no 10 līdz 40 gadiem. Šai skatītāju grupai filma arī domāta (vēl arī dažam labam zēnam, kuram ir pienākums vilkties līdz draudzeni vai arī vienkārši patīk kustīnāt savu sasvīdušo, muskuļaino ķermeni pa deju grīdu). Visiem pārējiem - labāk nemēģiniet.

verdikts: 3 acis (5 max) (uztaīsts pa smuko, bet kino vērtība ir 0)

16.06.2008. plkst. 09:33
maris007 maris007 Nu jau ir iznākusi Step UP jaunākā daļa, ieskaties http://kino.musu.lv/lv/ un atrodi arī daduz citas jaunākās filmas.
19.06.2015. plkst. 16:03
1-4 (4 atbildes)
Translate

Šodien

2019. gada 22. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Pasākumi

Kristofs Vilibalds Gluks „ORFEJS un EIRIDĪKE”

24. janvārī plkst. 20:00 kinoteātrī Parex Plaza Ņujorkas Metropolitan operas tiešraides sēriju  turpinās Kristofa Vilibalda Gluka opera Orfejs un Eiridīke ar Danielu de Nīsu Eiridīkes...