Forums

sigule sigule Noburtā
Ļoti interesanta filma. Kurš piekrīt?
16.12.2007. plkst. 19:13
nepala nepala Ļoti pozitīva. Sen nebiju redzējusi neko tik naivu un jauku, tāpēc visas filmas laikā sēdēju un smaidīju, par to cik vienkārši un viegli viss atrisinās. Manuprāt, ir vērts skatīties, kaut vai lai neaizmirstu, ka vismaz pasakās viss vienmēr beidzas laimīgi.
09.01.2008. plkst. 18:14
ligatt ligatt Noburta
Vidusmera filma, kura animacijas varoni megina iedzivoties realaja dzive. Laba filma berniem - aspratiga un mila.
20.01.2008. plkst. 11:41
strausakaaja strausakaaja Jā,redzēju kinītī-baigi foršā!!
21.03.2008. plkst. 16:35
penelope penelope var piebiedroties tikai tie, kas piekrīt? Es tad esmu opozīcijā. Un lielākais pārsteigums bija tas, ka mana 3gadniece arī nebija sajūsmā... kaut parasti viņa spiedz aiz laimes par ko līdzīgu!
22.04.2008. plkst. 16:07
blondaaaa blondaaaa jā, jāsaka, ka arī es nebiju sajūsmā. Pirmkārt, es novilku filmu ar sliktu kvalitāti, bet tas jau nav rādītājs. Otrkārt, bezgaumīga, ar nesakarīgām beigām, un nebija smieklīga. Visu filmu sēdēju un vienladzīgi skatījos.
22.04.2008. plkst. 17:36
maicis maicis Nu nezinu - man gan ļoti patika, kad skatījos kino šo filmu - turklāt tas bija sen atpakaļ, bet vēl tagad atceros, cik ļoti man (un arī draugam) tā patika - un tas jau ir rādītājs, jo vairums filmas tiek aizmirstas nedēļas laikā. Un nekādi nevaru piekrist, ka bezgaumīga! Manuprāt, tieši gaumīga, diezgan oriģināla (salīdzinoši ar lielo vairumu kino piedāvājumu) un smieklīga. Pluss vnk brīnišķīga mūzika (saundtreku klausos vēl tagad) un brīniškīga galvenās lomas atveidotāja - nu perfekta princese:)
26.06.2008. plkst. 23:58
1-7 (7 atbildes)
Translate

Šodien

2014. gada 23. aprīlī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Izsaki viedokli

Vai Tu vēlies, lai sadaļa "Iegūsti ideālu figūru" tiktu atstāta arī pēc konkursa beigām?

Pasākumi

"Very Cool People" klubā Sunny Melody

Piektdien, 31. jūlijā, klubā Sunny Melody ar koncertu uzstāsies jazz-funk grupa "Very Cool People".

Ieeja: 5Ls (ar flaijeriem 4 Ls, tas ir pieejams VCP profilā draugiem.lv...