Forums

barbala barbala Gribētos atrast sakarīgu sporta klubu Teikas pusē ar sakarīgu trenneri....
...varbūt varat ieteikt kādu vietu???:)
15.06.2007. plkst. 15:13
trainer trainer barbala, no Teikas netālu atrodas tak TropicFitness (Dominā). bet, ja vari vēl mazliet uz centra pusi pavirzīties, tad iesaku F1 (bruninieku un chaka sturis). tur ir laba atmosfera un treneri patiesham sakarigi!
15.06.2007. plkst. 15:37
diana diana sporta_klubs_Teika
Man ir tieši tāda pati problēma,Teikā tiešām nekā nav!Ir Juglas centrā vēl sporta klubs, bet Tropic Fitness noteikti ir labāks.Tur treneri tiešām uz goda.Samaksāsi varbūt vairāk kā,teiksim,Juglā,kas ir tuvākais variants,bet toties attieksme,atmosfēra,interjers un viss pārējais būs daudz augstākā līmenī...Jā,Teikā vēl ir viens sporta klubs pie Struktoru ielas,Infinity,bet tas ir vispār garām!!!!
20.06.2007. plkst. 22:56
foxse foxse Un kur ir Ķengaragā?
02.07.2007. plkst. 12:53
trainer trainer Kengaragā zinu normāls ir Tornado (tur kur tenisa kuorti un auto plači)
02.07.2007. plkst. 14:09
just_smile just_smile Esmu Salaspilī, katru reizi nākas braukt uz Rīgu((... Un tāpēc jautāju par tuvāku vietu, vai tajā "Tornado" Ķengaragā ir labi treneri?
08.07.2007. plkst. 18:20
ilze79 ilze79 Par sporta klubu
Es apmeklēju sporta klubu "Atlētika" (http://www.atletika.lv/jugla/lat/2.html) tas atrodas "Juglas centrā" kas no teikas nav tālu :) Patika gan aeirobikas, gan arī treneeru attieksme - varu rekomendēt savu treneri Arvi Grunti (Arvis Grunte - Diplomēts instruktors darbā ar trenažieriem, kā arī veselīga dzīves veida atbalstītājs. Profesionāls konsultants par ķermeņa harmonisku attīstīšanu un fiziskā stāvokļa uzlabošanu. Izstrādā individuālās treniņu programmas. E-pasts: trenerisarvis@inbox.lv) ļooti profesionāli izstrādāta individuāla programma un patiesi smags darbs, tāpat arī ieteikumi uzturam un regulāri ķermena masas mērījumi. Domāju pēc laika atgriesties, jo šobrīt es esmu spiesta apmeklēt speciālās ūdens aeirobikas - bet patiesi iesaku - fantastiskas attieksmes treneris. cenas ar demokrātiskas, iesaku abonamentu - un apmeklējumu 2 reizes nedēļa. Lai veicas! :)

21.08.2007. plkst. 19:08
fizzo fizzo A tas f1 nav dārgs, es pats vispār meklēju ar labiem nosacījumiem fitness klubu! ^^
23.09.2007. plkst. 13:25
ironman ironman F1 ir sakarīgākais klubs, kur esmu gājis (un vēl joprojām eju) - ļoti labi un zinoši treneri, sportiska atmosfēra, kas motivē sasniegt labus rezultātus. mēneša abonements tur maksā 35Ls, ir bezmaksas ūdens sporta zālē, bet ja tev ir kāda no apdrošināšanas polisēm, tad vispār daudz lētāk būs.
24.09.2007. plkst. 10:40
1-9 (9 atbildes)
Translate

Šodien

2019. gada 22. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Pasākumi

Izdots Ingus Pētersons un Ziemeļlatvijas kameransambļa CD “Emīls Dārziņš un Volfgangs Dārziņš –Satikšanās”

“Satikšanās” – tā ir tēva un dēla Emīla un Volfganga Dārziņu, dziedātāja Ingus Pētersona un Ziemeļlatvijas kameransambļa satikšanās ne tikai mūzikā, bet arī dzīvē un mūžībā....