Līga Robežniece: "Sarkanvīnam konkurentu nav"

Līga Robežniece: "Sarkanvīnam konkurentu nav"

Dziedātāja un dažādu koncertu, lielāku un mazāku izklaides pasākumu un svētku producēšanas un organizēšanas aģentūras « Sinkopa » projektu vadītāja Līga Robežniece portālam IrLaiks.lv stāsta par saviem iecienītākajiem tematiem – ēst gatavošanu, izklaidi un aktīvi dzīvesveidu!

-     Kuras ir Jūsu iecienītākās izklaides vietas?

-     Sakarā ar to, ka pati esmu saistīta ar skatuvi un dažādu pasākumu rīkošanu visur kur, zināms, ka pārsvarā tie ir skaļi tusiņi, tāpēc es izvēlos ko mierīgāku, harmoniskāku! Tas būtu kāds ūdens, mežs, ceļš, pļava vai māja, kurā varu baudīt mieru! Pilnībai jau pietiek visa, bet, ja pieskartos tēmai atpūtas vietas Latvijā, man būtu tikai vēlējums tiem, kuri apsaimnieko šīs brīvdabas vietas un ne tikai – Neiestiedziet rutīnā, neapstājaties pie padarītā, jo vēl ir daudz iespēju kā iepriecināt un pārsteigt!

-     Kur Jūs labprāt pusdienojat? Kādu ēdienu Jūs visiem ieteiktu tur nobaudīt?

-     Pārsvarā es pusdienoju mājās, jo pati gatavoju, bet, ja jāiesaka, tad noteikti varētu ieteikt divas vietas, kur man patīk un garšo! Pirmā no tām ir Meksikāniskā Klondaika Maskavas ielā 256a, kur ir vienkārši lieliski meksikāņu ēdieni, par kuriem rūpējas pats Havjeras!(Klondaika Tex - Mex restorāna virtuves meistars HAVJERS: IrLaiks.lv) Un otrā vieta, kuru izvēlos, ja man ātri jāpaēd, tad noteikti, ja ir pa ceļam, izvēlos Kebabu ar asāku vistiņu!

-     Kādi ir Jūsu iecienītākie ēdieni, kur pēc Jūsu domām tos vislabāk pagatavo?

-     Esmu visēdāja un vienmēr patīk ko jaunu nogaršot, novērtēt. Ko izcelt īpaši nevaru, ja vien… ir kāds ēdiens! Tas ir saldais ēdiens – Maizes zupa! Pēc tās spriežu par virtuvi, jo neticēsiet, es varu apraudāties no ēdiena, ja man tas nenormāli garšo! Viena no teicamākajām maizes zupām, kur man sariesās asara, bija kafejnīca pie Lāču maizes darītavas! Visu cieņu un tā tik turēt!

-     Kādi ir Jūsu iecienītākie alkoholiskie dzērieni, kokteiļi- kur tos pēc Jūsu domām vislabāk pagatavo?

-     Mans mīļotais vīrietis ir bārmenis, tamdēļ noteikti teikšu, ka vislabāk kokteilīšus pagatavo tieši viņš, mājās, zaļumos un pat ciemos! Kas man garšo? Alkoholu izvēlos pēc noskaņojuma un gadalaika. Nelietoju bieži, bet garšo visādi dzērieni. Nekas nav labāks par baltvīnu, aukstu tikko no ledusskapja, kurš tiek iemalkots tveicīgā vasaras naktī, bet ziemā karsta upeņu sula ar melno balzāmiņu, jautrā tusiņā viskijs ar kolu, bet pļāpu vakaram ar draugiem konkurenta nav, tas ir sarkanvīns. Vairākus gadus nelietoju neko, jo gaidīju mazo, sagaidīju un diezgan ilgi baroju! Man patīk iedzert tā pa smalko, izgaršojot, izbaudot.

-     Vai Jums pašai ir kāds īpašs kokteilis, kuru gatavojat mājās – vai varat atklāt tā recepti?

-     Nē, neko īpašu! Pieturamies pie tradīcijām un visiem zināmajām receptēm! Kamēr vasara, varu tik ieteikt tiem, kuri nezina kas tas ir, iemalkot Mojito! Nu, piemēram, bārā Cuba Bar jums pagatavos vienkārši lielisku šo dzērienu!

-     Vai no kāda ārvalstu ceļojuma Jums prātā ir palicis kāds īpašs, varbūt ļoti eksotisks ēdiens vai dzēriens?

-     Jā! Turcijā! Anīsa šņabis! To var iemalkot tikai tur! MMM!? Ēdieni! Ir tik daudz kur būts, tik daudz kas garšots un sajūsma mijusies ar vilšanos! Varētu tikai ieteikt lasītājiem, aizbraucot uz citu valsti, kur ir cita kultūra, valoda, tradīcijas, nu pamēģiniet viņu tradicionālo un īpašo! Tās būs jaunas sajūtas! Un jaunas sajūtas ir jāmāk atrast un sajust!

-     Kādi ir Jūsu iecienītākie bezalkoholiskie dzērieni, kurus lietojat ikdienā?

-     Ūdens, kafija, tēja kvass, sulas!

-     Vai Jums kādreiz kādā restorānā vai ēstuvē ir atgadījies, kāds pārpratums vai incidents?

-     It kā jau nē.

-     Jūs stāstījāt, ka pati labprāt gatavojat mājās, vai varat mūsu lasītājiem atklāt savus meistardarbus

-     Man patīk gatavot un ļoti patīk! Man ir tradīcija, katru gadu 23.jūnijā es gatavoju īstu lauku zupu lielā katlā uz uguns no kūpinātām cūkas kājām, dārzeņi utt.… baigā ņamma! Pēdēja laikā uz godiem cepu lielu kūku „ Gandrīz Napoleons, bet velk uz Krēmšniti. Pat tie, kuri neēd kūkas, prasa 2. un 3.abaliņu, ja ir! Oi, gatavoju daudz visu ko! Tagad gan dēļ mazules laika ir baigi maz ko jaunu un inčīgu sameistarot, bet pusdienas tāpat riktēju. Tikko ar draugiem sarunājām, ka viņi kādu dien brauks ciemos un es gatavošu kaut ko no meksikāņu virtuves! Kā prognozēju tās būs tortillas ar bagātīgu pildījumu un ,protams, meksikāņu alus Corona ar kādu daiviņu laima! Kad mazā būs paaugusies, tad atsākšu kaislīgās nodarbes virtuvē, jo arī viņa ir visēdāja!

-     Vai Jums ir svarīgi kā ēdiens tiek pasniegts, kā tiek servēts galds?

-     Man patīk un es cienu galda kultūru! Tam noteikti pievēršu īpašu uzmanību! Esmu to mācījusies un gribu atkal sevi papildināt šajā sfērā. To mācīšu arī saviem bērniem!

-     Kādas ir Jūsu domas par fast food restorāniem?

-     Kaut arī tas ir veeeeeeeeeee, es atļaujos vienu reizi vienā vai divos gados nopirkt McDonalda burgeru ar frī kartupeļiem! Tajā brīdī man to kārojās un tas garšo! Bet no faastiem, jau minēju, man garšo Kebabi. Ja vēl Latvijā būtu vieta, kur viņus gatavotu no sirds un ar mīlestību!… Vācijā ēdu tādu! Līdz asarai!

-     No kādiem ēdieniem un dzērieniem Jūs izvairāties, kas Jūsuprāt kaitē Jūsu veselībai?

-     Cenšos savā un savas ģimenes ēdienkartē izmantot tikai dabīgus, īstus ēdienus un dzērienus! Desas vietā, piemēram, es nopērku gaļiņu, mēlīti, novāru un ar tomātiņu uzlieku uz maizītes! Garšīgi un veselīgi!

-     Kādi ir Jūsu ieteikumi labas formas uzturēšanai?

-     Dzert daudz ūdens, bet līdz 7iem, jo pārlieku liels šķidrums uz nakti veido brīvas vietas visādiem sliktiņajiem. Fiziskas aktivitātes, kaut vai daudz staigāt, neēst pirms gulētiešanas, kaislīgi mīlēties, dziedāt, daudz smaidīt un visus stresus ieelpot, izpūst un izmest! Varu atzīt to, ka joga ir kolosālākā zinātne un veids kā cilvēkam atklāt kas viņš ir, ko spēj un var!

-     Vai varat atklāt mūsu portāla lasītājiem savu īpašo recepti?

-     Lai uzrakstītu recepti ir jāsauc sastāvdaļas. Ar mani šajā ziņā ir problēmas, jo nekad neko negatavoju pēc receptes. Cik es pieberu…nezinu? Viss uz čuteni! Un katrreiz savādāk!

-     Un kā ar atpūtu, aktivitātēm...?

-     Elementārākais un veselīgākais ir vienkārši iešana ar kājām! Varu noiet ļoti lielus attālumus! Atkal jāpiesauc mazā, jo tas mazais jau baigi pārveido tavu dzīvi! Agrāk apmeklēju treniņus 5x nedēļā. Aerobika, Body Bike un ūdens aerobika. Vairākus gadus strādāju Sporta klubā Centrs par administratori, vēlāk Klientu apkalpošanas sektora vadītāju. Mans tiešais darbs bija darbs ar cilvēkiem, tiem, kuriem rūp sava veselība, tiem, kuri tomēr saņēmās un atnāca! Katram ir sava specifika un fizioloģija, mēs esam dažādi. Es ar neesmu modele! Vienmēr esmu cīnījusies un laikam mūžīgi cīnīšos par sava auguma līnijām! Tāds liktenis! Pašlaik fiziskais ir milzīgs, jo bērns šur, bērns tur, bērnu opā un hopā! Ir ko turēt! Bet, nu jau atkal esmu saplānojusi laiku, lai no septembra atsāktu treniņus!

-     Vai esat braukusi ar kartingiem, lēkusi ar gumiju vai izpletni, vai mēģinājusi vēl kaut ko ekstrēmu?

-     Nē! Tikai ar kvadriciklu un Turcijā ar izpletni pacēlos no kuterīša, tur pie vainas Marija Naumova. Viņa mani piespieda, jo man bail no augstuma un beigās padevos! Tagad esmu pateicīga viņai par to! Patika!

-     Varbūt ir vēl kaut kas ekstrēms, ko Jūs vēlētos pamēģināt?

-     Neesmu ekstrēmiste, bet ātrums man patīk! Gribu pa sniegu, ledu, ūdeni un lai būtu ātri!

-     Kādi ir Jūsu attieksme pret medikamentu un uztura bagātinātāju lietošanu?

-     Noraidoša! Medikamentus nelietoju! Uztura bagātinātāji, vitamīni, tos sāku saprast, jo pārtika paliek arvien sintētiskāka, gaiss netīrāks utt. Ķermenis ir mūsu dvēselītes svētnīca, to nevar pamest novārtā, tam jāpalīdz! Gaidot bērniņu, tu ieklausies savā ķermenī, jo tas ko tu lieto, tagad tiešā veidā ietekmē tavu mazuli! Un jaunie tēti! Ieklausieties arī jūs pie reizes, jo šī ir lieliska iespēja arī savus sliktos paradumus mest pie malas un sākt dzīvot veselīgāk!

-     Pēc Jūsu domām, kādus principus cilvēkam ir jāievēro, lai tas saglabātu labu veselību, un būtu harmonijā ar sevi?

-     Ir sevi mazliet jāmīl un ar prātu un sirdi jāizprot to, ka tas ko tu dari savā labā ir nevis reklāmas iespaidā, bet to tu esi sapratis, sajutis un novērtē, ka tas ir tavs! Īstās lietas izdarīt nav nemaz tik grūti, vajag tikai ar prieku to iesākt darīt! Un ja tu būsi harmonijā pats ar sevi, tad ar apkārtējiem būs tāpat. Un tā harmoniskā dabas taka ar makšķerēšanu upītē, bet pēc tam pārnakšņošanu teltī vai siena šķūnī, būs tas, kas tevi ir spējis novest līdz sajūtu punktam, kad saki sev – Ak, Dievs, cik labi, cik es esmu Laimīga!

-     Kāds ir Jūsu paņēmiens stresa novēršanai?

-     Elpošana!

-     Kā Jūs vislabāk relaksējaties pēc grūtas un nogurdinošas darba dienas?

-     Visrelaksējošākais man ir vienkārši apgulties un tad neko nedarīt, nedomāt, nerunāt un neko neskatīties, bet…šāds moments man vēl būs jāpagaida!

Komentāri (27)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justine Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
23.09.2017. plkst. 16:36
Veronika
Līga rullē! :)))
24.03.2012. plkst. 17:07
ROLANDS
LĪGA IR FORŠA UN IZCILA DZIEDĀTĀJA ĻOTI PATĪK
28.10.2009. plkst. 17:31
Meksikāniskā Klondaikā vēl neesmu ticis ;
20.11.2007. plkst. 17:05
Patīk Līgas relaksācija ,
20.11.2007. plkst. 12:48

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2019. gada 14. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Sarkanais vīns labi piederas pie „tumšās” gaļas (jēra gaļas, cūkgaļas, liellopu gaļas, medījuma, truša gaļas, pīles gaļas)

Pasākumi

Fontaine Festival

Barrel

Sia Radikal

Apēdājs

The Snips

Zaķis

Rebel Yell

All day long

Inokentijs Mārpls

Cilice(math metal – Nīderlande)

The Valkyrians(ska – Somija)

The Bodybags(rock – Irāka)

+...