Kaspars Antess dzer Margaritu un slavē Vilcāni!

Kaspars Antess dzer <em>Margaritu</em> un slavē Vilcāni!

Kaspars ir žurnāla „Rīgas viļņi” galvenais redaktors, taču nenodarbojas tikai ar to vien – viņš raksta dziesmu tekstus, dzied, aktīvi darbojas dažādās jomās. Kasparam tika izveidota arī sava koncertprogramma, kurā tika iekļautas gan oriģinālas, gan zināmas dziesmas čigānu, latviešu, spāņu, itāļu un angļu valodā.

Pavisam nesen Kaspars Antess kopā ar Gunitu Ozolu dziedāja LNT šovā „Zvaigžņu lietus”.

Intervijā ar IrLaiks.lv, Kaspars stāsta par dzērieniem, kas garšo un, kas ne vairāk, ne mazāk – izraisa nelabumu...

-     Kas ir Jūsu iecienītākie dzērieni? Gan bezalkoholiskie, ja ir tad arī alkoholiskie.

-     No bezalkoholiskajiem dzērieniem mans visu laiku mīļākais dzēriens ir svaigi spiestā apelsīnu-burkānu sula. Šī augļa un dārzeņa kopējā garša mani nomierina un ikreiz pēc šī dzēriena nobaudīšanas rodas laba apetīte. Labprāt dzeru arī dažādas blenderī pagatavotas dārzeņu sulas. Vēl no bezalkoholiskajiem dzērieniem labprāt dzeru kafiju ar negāzētu ūdeni. No alkoholiskajiem dzērieniem manējais ir vīns. Vislabāk – pussausais baltvīns. Pa glāzītei pie maltītes izdzeru katru dienu. Protams, ka tas ir arī pieradums, tomēr vīns bagātina maltītes kopējo garšu un sajūtu. Un taisnība ir runām par to, ka glāze vīna normalizē asinsriti.

-     Vai ir arī kāds kokteilis, kas īpaši garšo? Varbūt pat zināt kā to var pagatavot?

-     Interesants kokteilis vasarā ir Caipirinha, kura sastāvā ir Cachaca, laima sula un brūnais cukurs. Lieliski garšo arī Mai Tai, kura sastāvā ir gaišais rums, Cointreau, mandeļu liķieris un laima sula.

-     Vai ir kāda vieta, kur patīk iegriezties, jo tur var nobaudīt ļoti garšīgus kokteiļus jebkurā gadalaikā? Vienalga vai tas būtu sarežģīts alkoholiskais kokteilis vai vienkārši saldējuma kokteilis.

-     Patīk viesoties Baltezera viesnīcas Baltvilla restorānā, kur pēc gardām pusdienām iespējams nobaudīt lieliskus kokteiļus ar pievienoto vērtību. Šajā gadījumā tā ir noskaņa restorānā un lieliskais skats uz Baltezeru pa restorāna logu ziemas mēnešos, bet vasaras laikā lielisko skatu iespējams vērot no restorāna terases. Un kas var būt iedvesmojošāks par laba kokteiļa baudīšanu, priecējoties acis ar skaisto dabu?!

-     Vai mēdzat pagaršot kokteiļus tikai to skaisto nosaukumu dēļ? Varbūt kāds īpašs palicis atmiņā?

-     Parasti gan neuzķeros uz nosaukumiem. Tomēr ir kāds stāsts, kas saistās tieši ar dzēriena nosaukumu. Pēc vidusskolas 6 gadus nelietoju alkoholu nemaz – bez īsta iemesla, vienkārši negribēju. Un tad kādudien satikos ar sen neredzētu draudzeni klubā Light, kur valdīja īsta piektdienas noskaņa. Viņa dzēra Margaritu, es, protams, zaļo tēju. Mēs tovakar jokojām vienā laidā un sākām runāt tieši par dzērienu nosaukumiem. Nonākot pie Margaritas, sākām runāt par latviešu estrādes dīvu Margaritu Vilcāni, pret kuru man vienmēr bijusi patiesa cieņa. Joka pēc, draudzene lika apliecināt šo cieņu ar vienu tējkaroti Margaritas. Un tā nu es ar savu karotīti pa malkam vien uzveicu gandrīz veselu glāzīti šī dzēriena. Pēc šīs glāzes atsāku lietot alkoholu.

-     Redz kā! Bet, ja tagad būtu jāizvēlas – kas labāks – kokteilis vai parasts dzēriens?

-     Man visādā ziņā dzīvē patīk tīras formas, skaidrs saturs un klasika. Tāpēc labprātāk izvēlos alkoholu tīrā veidā nekā kokteiļus. Krāsaini un biezi brīnumi mani neiekārdina.

-     Vai ir kāds dzēriens, kas nekādi negaršo?

-     Paldies Dievam, man negaršo ne Coca Cola, ne Fanta, ne Sprite, visādas limonādes, un man vēmiens nāk no enerģijas dzērieniem. Galu galā tie ir arī pavisam kaitīgi veselībai. Nevaru iedzert sulas no pakām vai pudelēm – tas nozīmē sliktu pašsajūtu visas dienas garumā.

-     Bet varbūt tas tieši labi, ka šādi dzērieni negaršo – nav jākaitē savai veselībai pat tad, ja sagribas kaut pasvinam nedaudz – tikai vienu glāzi. Kas, Jūsuprāt, ir labākais no karstajiem dzērieniem?

-     Īsta melnā kafija vai kāda no Yogi tējām (tās ir īpašas tējas ar ārstniecisku efektu, tās var nopirkt tikai krišnaītu ēdnīcā uz Barona ielas vai Coffee Nation).

-     Vai dzēriena izvēle ir atkarīga arī no svētkiem, kurus svinat? Piemēram, pieņēmumi, ka jaungada naktī šampanietis, jāņos – alus. Varbūt ir kādas īpašas tradīcijas?

-     Drudžaini nesekoju līdzi tam, lai dzēriens atbilstu konkrētajiem svētkiem. Tomēr mājas ballītēs ļoti bieži dzērienu pieskaņojam attiecīgā vakara tematikai. Piemēram, svinot zemeņu laiku, gatavojām zemeņu daikiri. Jaungadā patiešām izdzeru vismaz glāzi šampanieša, tāpat kā Jāņos – kādu alus pudelīti. Kaut kāds iekšējs dzenulis to liek darīt, tomēr nevaru iedomāties, ka veselu vakaru varētu pavadīt pie alus kausa vai pie šampanieša. Galvenokārt tāpēc, ka gāzētie dzērieni man nepatīk – liekas, ka gāze nozog garšu.

-     Vai ir kāds kokteilis, kuru mēdzat gatavot mājās?

-     Ikdienā mājās kokteiļus negatavoju. Ja ir ballītes, tad katrreiz kaut ko izdomāju no jauna (vai kāds man palīdz izdomāt). Bija laiks, kad regulāri blenderēju visādas dārzeņu sulas, bet tad mani pārņēma ierastais mājsaimniecības slinkums un to pārstāju darīt – mazgāt to aparātu ir vienkārši nomācoši.

-     Varbūt no kāda ceļojuma ir atmiņā palicis kāds eksotisks dzēriens?

-     Šis noteikti nebūs nekas pārsteidzošs, tomēr tieši Spānijā man iemācīja dzert melnu tēju ar karstu pienu un medu – nevarēju iedomāties, ka garšo tik labi.

-     Un pēdējais būs nevis jautājums, bet gan uzdevums. Te būs 5 nejauši izvēlēti dzērienu nosaukumi, ar kuriem vajadzētu sasaistīt savas asociācijas!

-     Baltvīns – labākais akcents labām vakariņām, piemērotākais dzēriens, ja gribas ar kādu draugu/draudzeni viegli parunāt par dzīvi.

Upeņu sula– tikai svaigi spiesta, bet tas jau izklausās smieklīgi. Ar šo dzērienu man nav nekādu apcerīgu asociāciju.

Tekila – tā ir lieta, ko gribētu tā pamatīgāk izbaudīt un novērtēt. Pagaidām man vairāk patīk šī vārda labskanība, tā asociējas ar rosinošiem ritmiem.

Šņabis – vecais labais kaimiņš Vitālijs, nespēja pateikt – nē! Pakļaušanās aiz cieņas, toties nākamā diena – bez paģirām.

Alus – dodu priekšroku tumšajam alum. To dzeru, kad man ir tāds „nekāds” garastāvoklis, un tas ir reti.

Komentāri (20)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Isabella Charlotte
Vai jums ir nepieciešama steidzama tukša ATM CARD, lai atrisinātu savas finansiālās vajadzības, un es tikai vēlos pateikt pasaulei savu pieredzi ar visiem. es atklāju hakeru puisis, ko sauc par Kristu. viņš ir patiešām labs, ko viņš dara, es jautāju par BLANK ATM CARD. ja tas darbojas vai pat pastāv, tad es to izmēģināju un lūdzu karti un piekrītu viņu noteikumiem un nosacījumiem. trīs dienas vēlāk es saņēmu savu karti un mēģināju to ar tuvāko ATM mašīnu, kas atrodas man tuvu, manā lielākajā pārsteigumā tā strādāja kā maģija. es varēju atsaukt līdz pat $ 5000. Tas bija neticami un laimīgākā manas dzīves diena. nav ATM MAŠĪNU, jo tas nav iespējams, jo tas ir ieprogrammēts ar dažādiem rīkiem un programmatūru. es tikai jutu, ka tas varētu palīdzēt tiem no mums, kam nepieciešama finanšu stabilitāte. Karte patiešām maina manu dzīvi. ja vēlaties sazināties ar viņiem, ŠEIT ir e-pasts: blankatm002@gmail.com
13.07.2019. plkst. 14:48
Gary Derek Beckett
If you are seeking a Bank Guarantee (BG), SBLC for Lease or Purchase, we are the best financial institution to help you to secure verifiable and easily monetized BG, SBLC and other financial instruments. At SPOT FINANCE, we are a group of experienced bankers, seasoned brokers with years of experience in the financial instrument industry. We deal directly with reliable Providers of BG, SBLC, MT109, MT799, MT760, Loans, Sale and Lease of Financial Instruments issued by Top rated global banks. Our procedure is TIME SAVING and transparent. With us, you can secure any denomination of BG / SBLC from 10M to 10B (EURO / USD) in time for use in Heavy / Light project financing anywhere in the world. Basically, we are here to help you move your business to the next level. Anticipating your interests, Email: info.spotfinanceltd@gmail.com Skype: spotfinanceltd Sincere regards, Gary Derek Beckett SPOT FINANCE LTD
23.11.2018. plkst. 04:18
Fernada kredit
Īsts kredītreitingu piedāvājums, jo īpaši godīgai letei Labdien / labvakar Man negodīgi nebūtu slavēt to, kas ļāva mani saņemt naudas aizdevumu. pagājušajā nedēļā man vajadzēja naudu, lai glābtu tēva dzīvi. Sākumā es neticēju uz brīdi, bet mana zinātkāre uzstājām mani mēģinātu beidzot man bija iespēja iegūt šo aizdevumu, ka mana izeja no šī strupceļa, kurā es dzīvoju, es pieņēmu visus pakalpojumu sniegšanas un bez liekas birokrātijas, mans kontā tika ieskaitīti 70 000 eiro, ko es pieprasīju. Viņiem, kuriem ir nepieciešams aizdot, lūdzu, sazinieties ar M. GONSALO viņas e-pasta adresē: fernadagonsalo33@gmail.com. Paldies, ka darījāt līdzīgi man, un nosūtiet savu pieprasījumu, lai saņemtu savu kredītu maksimāli 72 stundas. Te ir atkal viņa  E-pasts: fernadagonsalo33@gmail.com
26.09.2018. plkst. 16:01
Fernada kredit
Īsts kredītreitingu piedāvājums, jo īpaši godīgai letei Labdien / labvakar Man negodīgi nebūtu slavēt to, kas ļāva mani saņemt naudas aizdevumu. pagājušajā nedēļā man vajadzēja naudu, lai glābtu tēva dzīvi. Sākumā es neticēju uz brīdi, bet mana zinātkāre uzstājām mani mēģinātu beidzot man bija iespēja iegūt šo aizdevumu, ka mana izeja no šī strupceļa, kurā es dzīvoju, es pieņēmu visus pakalpojumu sniegšanas un bez liekas birokrātijas, mans kontā tika ieskaitīti 70 000 eiro, ko es pieprasīju. Viņiem, kuriem ir nepieciešams aizdot, lūdzu, sazinieties ar M. GONSALO viņas e-pasta adresē: fernadagonsalo33@gmail.com. Paldies, ka darījāt līdzīgi man, un nosūtiet savu pieprasījumu, lai saņemtu savu kredītu maksimāli 72 stundas. Te ir atkal viņa  E-pasts: fernadagonsalo33@gmail.com
26.09.2018. plkst. 16:01
ELLINASFinances@gmail.com
Do you need a loan to consolidate your debt? Do you need a loan to finance or expand your business? Or for the purchase of cars, the purchase of a house and other personal loans ETC we give you a long term loan of five to fifty years maximum with an interest of 2%. You are 100% guaranteed. Contact us through the email address: ((ELLINASFinances@gmail.com)),,,
23.02.2018. plkst. 20:36

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2019. gada 05. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pēc leģendas Noass esot nodzīvojis līdz 950 gadu vecumam. Ja tā ir taisnība, var uzskatīt, ka vīns ir veselīgs dzēriens :)

Pasākumi

Jauni talanti muzikālajā krodziņā Čau Rasma

Karstajam laikam iesākoties – restorāns, muzikālais krodziņš Čau, Rasma  aicina neaizmirst vecās tradīcijas  – baudot vakariņas dzīvās mūzikas pavadījumā!

Jau jūnijā...