Sneika pārsteigums Anglijā un gardākā kokteiļa recepte

Sneika pārsteigums Anglijā un gardākā kokteiļa recepte

Snake jeb īstajā vārdā Jānis Blūms atzina, ka viņa visiecienītākie alkoholiskie dzērieni ir alus un labs šņabis, tāds, no kura nākamajā dienā nav slikti.

Snake pastāstīja, ka atrodoties Anglijā viņu pārsteidzis - alus, kas bijis tikai 1,5 un 2 grādus stiprs, liekot brīnīties kā tādu var lietot!

Snake pastāstīja, ka ar kokteiļiem īpaši neaizraujas, tomēr kā savu iecienītāko kokteili minēja - Asiņaino Mēriju, tomēr atrodoties kādā klubā, labprātāk lieto alu vai šņabi.

Snake atzina, ka pats kokteiļus negatavojot. Viņam prātā palicis kāds kokteilis, kuru „Talantu Fabrikā” pagatavojis operators Imants Zaķītis, tas sastāv no Rīgas Melnā balzama un persiku vai vīnogu sulas, tas esot ļoti garšīgs un pēc tā lietošanas raidījumu izdevies labi novadīt.

Par saviem iecienītākajiem bezalkoholiskajiem dzērieniem Snake nosauca - tomātu sulu, minerālūdeni, kā arī kafiju, atzīstot, ka nav izvēlīgs!

Komentāri (15)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justine Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
23.09.2017. plkst. 16:36
No visiem šņabjiem rītā ir pagrūti ;
31.10.2007. plkst. 09:47
Lai tik Jānim tiek vairāk asiņainās mērijas ,
26.10.2007. plkst. 11:11
tas nu ir riktīgais buļļu gāzējs - asiņainā Mērija ;
16.10.2007. plkst. 12:41
No kura šņabja nākamajā rītā nav slikti , Jāni ?
13.10.2007. plkst. 17:14

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2018. gada 19. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Izsaki viedokli

Vai Tu vēlies, lai sadaļa "Iegūsti ideālu figūru" tiktu atstāta arī pēc konkursa beigām?

Interesanti fakti

1870.gadā ASV neapzināti eksportēja filokseru (sīku kukaini, kas nodara nopietnu kaitējumu vīnogu stādiem, uzbrūkot to saknēm) uz Eiropu, kur šis kukainis praktiski iznīcināja visus Eiropas vīna dārzus. Rezultātā visi Eiropas vīna dārzi bija spiesti pārstādīt amerikāņu vīnogu kultūru, kas ir imūni pret filokseru

Pasākumi

Dziedātāja Emi piedāvā dziesmas “Hit the road Jack” akustisko versiju

Konkursam „Jaunais Vilnis” dalību pieteica jauns muzikāls duets – dziedātāja Emi un ģitārists Amigo. Emi stāsta, ka šī ideja radusies abu kopējam draugam, kurš ir pilnīgi...