TOP3: Baltvīnu karte 2008-2009.gadu mijai - cenā virs 20LVL

TOP3: Baltvīnu karte 2008-2009.gadu mijai - cenā virs 20LVL

20 lati un summas, kas pārsniedz šo robežu ir visai nozīmīgs budžets, kas tērējams 1 pudelei, bet nenoliedzami tā ir paaudžu izkopta vīna filozofija, kas balstīta uz vīnogu audzēšanas vietām - terroir.

Ne velti šajā segmentā praktiski pārsvarā atradīsies Vecās pasaules paraugi, kas darīti vai nu Burgundijas dārzos, Ronas ielejā vai Elzasā, kur īpaši perfekti attīstīta jaunākā filozofija – biodinamika.

3. vieta: 2000 Louis Latour Mersault 1er Cru Blagny (Bourgogne), cena ap 32.00LVL

MERSAULT BLAGNY.jpg - 42.57 KB

Vienkāršākai risinājums šajā cenā ir Chablis Grand Cru, kur atliek tikai izvēlēties simpātiskāko no 7 nosaukumiem, kas sastopami šīs provinces „virsotnē”, bet  Louis Latour kompānija šajā situācijā no Burgundijas piedāvā miesas būvē bagātīgu baltvīnu no chardonnay, kas darīts 1er Cru teritorijā - Blagny.

Vīns būs lielisks partneris elegantiem, bet tai pat laikā trekniem ēdieniem no gaišajām jūras zivīm vai omārveidīgajiem, kā arī Normandijas Camembert.

2.vieta: 2003 E.Guigal hermitage Blanc (Ronas ieleja), cena: ap 28.00LVL

Hermitage blanc.jpg - 48.94 KB

Ronas ieleja ir pazīstams ar saviem sarkanajiem vīniem, kas tiek darīti reģiona ziemeļu daļā par pamatu ņemot Syrah šķirni. Bet ne mazāk vareni dzērieni tiek darīti arī gaišā krāsā. Un saprotams, kapēc lieliskākie paraugi nāk no slavenākā pakalna Hermitage.

Vēl viens varenības paraugs, kas demonstrē nepārprotamu struktūru un koncentrāciju. Ļaujiet tam priecēt Jūs papildinot omāra gaļas pamatēdienus un biezzupas, treknus upju zivju ēdienus vai pikantus mīkstos sierus !

3.vieta: 2000 Zind Humbrecht Gewurztraminer Heimbourg (Elzasa), cena ap 35.00LVL

HUMBRECHT HEIMBOURG GW.JPG - 36.65 KB

Trešais vīns šajā kategorijā ir pikanto un neaizmirstamo pārstāvis, kas atspoguļo modernāko un pagaidām nepārspēto vīna darīšanas filozofiju, kas vienlaicīgi ir sena zemkopības tehnika – biodinamika.

Kā jau intelektuāli un moderni cilvēki, kas orientējas modes un stila lietās, mēs cenšamies arī vīna jautājumos tvert jaunākās tendences.

Un šodien tā ir biodinamika – dārgs prieks, kas sevi pilnībā attaisno ar spilgtām krāsām, atšķirīgu aromātu „mākoni” un uz ilgām pārdomām vedinošu garšu. Varētu pat saukt šos vīnus par meditācijas sastāvdaļām.

Un Olivers Humbrehta  kungs ir viens no labākajiem speciālistiem šajā tēmā. Vīns tiek darīts no īpatnējās gewurztraminer šķirnes, kas ir Elzasas viena no klasiskām.

Vīns, kas labas partnerattiecības veidos ar asiem Āzijas ēdieniem, kā arī trekniem cūkgaļas, teļa vai putnu gaļas sautējumiem.

Pārāk dārgi? Ieskaties, kādi piedāvājumi cenu kategorijā līdz 20LVL!

Komentāri (5)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Isabella Charlotte
Vai jums ir nepieciešama steidzama tukša ATM CARD, lai atrisinātu savas finansiālās vajadzības, un es tikai vēlos pateikt pasaulei savu pieredzi ar visiem. es atklāju hakeru puisis, ko sauc par Kristu. viņš ir patiešām labs, ko viņš dara, es jautāju par BLANK ATM CARD. ja tas darbojas vai pat pastāv, tad es to izmēģināju un lūdzu karti un piekrītu viņu noteikumiem un nosacījumiem. trīs dienas vēlāk es saņēmu savu karti un mēģināju to ar tuvāko ATM mašīnu, kas atrodas man tuvu, manā lielākajā pārsteigumā tā strādāja kā maģija. es varēju atsaukt līdz pat $ 5000. Tas bija neticami un laimīgākā manas dzīves diena. nav ATM MAŠĪNU, jo tas nav iespējams, jo tas ir ieprogrammēts ar dažādiem rīkiem un programmatūru. es tikai jutu, ka tas varētu palīdzēt tiem no mums, kam nepieciešama finanšu stabilitāte. Karte patiešām maina manu dzīvi. ja vēlaties sazināties ar viņiem, ŠEIT ir e-pasts: blankatm156@gmail.com
13.07.2019. plkst. 14:54
Isabella Charlotte
Vai jums ir nepieciešama steidzama tukša ATM CARD, lai atrisinātu savas finansiālās vajadzības, un es tikai vēlos pateikt pasaulei savu pieredzi ar visiem. es atklāju hakeru puisis, ko sauc par Kristu. viņš ir patiešām labs, ko viņš dara, es jautāju par BLANK ATM CARD. ja tas darbojas vai pat pastāv, tad es to izmēģināju un lūdzu karti un piekrītu viņu noteikumiem un nosacījumiem. trīs dienas vēlāk es saņēmu savu karti un mēģināju to ar tuvāko ATM mašīnu, kas atrodas man tuvu, manā lielākajā pārsteigumā tā strādāja kā maģija. es varēju atsaukt līdz pat $ 5000. Tas bija neticami un laimīgākā manas dzīves diena. nav ATM MAŠĪNU, jo tas nav iespējams, jo tas ir ieprogrammēts ar dažādiem rīkiem un programmatūru. es tikai jutu, ka tas varētu palīdzēt tiem no mums, kam nepieciešama finanšu stabilitāte. Karte patiešām maina manu dzīvi. ja vēlaties sazināties ar viņiem, ŠEIT ir e-pasts: blankatm002@gmail.com
13.07.2019. plkst. 14:52
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justine Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
23.09.2017. plkst. 19:21
Hanusi Pal
Uz kurām tā var attiekties !!! Vai Jūs esat uzņēmējs / sieviete ? Vai jums nekādu finansiālu haoss vai jums ir nepieciešams līdzekļus , lai sāktu savu biznesu ? Vai jūs vēlaties , lai nomaksātu rēķinus vai uzsākt labu biznesu? Vai jums ir nepieciešams Consolidation Loan ? Vai jums ir nepieciešams kombinācija Loan ? Vai jums ir nepieciešams labiekārtošanas ? E-pasts: hanusiinfo1@gmail.com NO: 447035991103
23.07.2016. plkst. 10:41
Ātrie kredīti Business
Vai jums ir nepieciešams ātri kredītu? Mēs piedāvājam aizdevumus ar 3% procentu likmi. Mēs dodam out personas aizdevumiem, auto aizdevumus, hipotekāros kredītus, lauksaimniecības aizdevumus, biznesa aizdevumus. Mēs dodam out summu no $ 5000 līdz $ 20 miljoni dolāru. Atmaksas periods ir no 1 līdz 25 gadiem. Lai iegūtu vairāk informācijas: zionfinance01@gmail.com
04.07.2016. plkst. 13:20

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 15. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Mikipele, paej malā :) Napa ieleja (slavena vīna audzēšanas vieta ASV, Kalifornijā) ir pārspējusi Disnejlendu pēc to apmeklējošo tūristu skaita – vidēji gadā 5,5 miljoni

Pasākumi

Čuku - tuku, čuku tūū, ripo retro tramvajiņš

2.jūlijā Rīgas domes priekšsēdētājs Jānis Birks (TB/LNNK) atklāja
atjaunoto retro tramvaju. Tramvajs regulārus reisus sāks no 3.jūlija....