10 Sauvignon baltvīni atvasarai

10 Sauvignon baltvīni atvasarai

Amerikā pirmā septembra pirmdiena jau vēsturiski ir atzīta par Darba dienu, kas neoficiāli iezīmē vasaras beigas. Tā ir brīvdiena, kuras laikā daudzi amerikāņi izvēlas baudīt vēsu un labu baltvīnu.

Kaut arī mums šādas brīvdienas nav, zemāk aprakstītie vīni lieliski iederēsies siltā atvasaras dienā.

Francija: Mollet Florian Sancerre Roc De L’abbaye 2007 (Cena par pudeli ~ 10 LVL)

molletfloriansancerre.jpg - 5.91 KB

Dzidrs, spirdzinošs baltvīns ar zaļo ābolu aromātu, taču garšas buķetē jaušama spēcīga mineralizācija. Klasisks Loire ielejas Sauvignon Blanc!

Jaunzēlande: Mahi Sauvignon Blanc 2007 (Cena par pudeli ~ 8 LVL)

Mahisauvignon.jpg - 6.88 KB

„Ja jums patīk appļauta mauriņa smarža, dzeriet Jaunzēlandes Sauvignon Blanc:, saka vīna eksperti. Vīna aromātā jaušami tikko pļautas zāles toņi, savukārt garšā – tropu augļu buķete.

Francija: Girard Sancerre La Garenne 2007 (Cena par pudeli ~ 10 LVL)

girardsancerre.jpg - 9.34 KB

Ja vēlaties nogaršot Sancerre vīnus, bet esat pieradis pie krēmīgajiem, modernajiem baltvīniem, šis ir labs kompromiss. Gandrīz vai pārspēj Kalifornijas Chardonnay!

Jaunzēlande: Fairhall Downs Sauvignon Blanc 2007 (Cena par pudeli ~ 8LVL)

fairhalldowns.jpg - 10.21 KB

Šis vīns mazliet līdzinās Sancerre. Aromātu buķete uzreiz liek nojaust par izcelsmes valsti, taču pats vīns ir ļoti dzidrs un garšas ziņā ar izteikti jaušamu mineralizāciju.

Francija: Raimbault Apud Sariacum Sancerre 2007 (Cena par pudeli ~ 12 LVL)

raimbaultapud.jpg - 13.12 KB

Šīs ir klasisks Loire ielejas vīns, kas pārstiedz ar saviem zemes krāsas toņiem. Vīns ir patiešām labs un tā garšas buķete ir daudzslāņaina, tāpēc esiet gatavi pārsteigumiem.

Jaunzēlande: Dashwood Sauvignon Blanc 2006 (Cena par pudeli ~ 7 LVL)

dashwood.jpg - 12.86 KB

Šis ir viens no cenas ziņā pieejamākajiem, tipiskajiem Marlborough reģiona baltvīniem. Moderns un visādā ziņā ļoti tropisks! Labu baltvīnu cienītāji, kas reizēm meklē kaut ko lētāku, šo novērtēs!

Francija: Gerard Boulay Monts Damnes Sancerre 2006 (Cena par pudeli – 34USD)

gerardboulaymontsdamnes.jpg - 13.86 KB

Šis patiešām ir viens no ideāliem Sauvignon Blanc piemēriem. Mazliet stingrs, bet ar lielu novecošanas potenciālu un interesantajiem skābajiem toņiem garšas buķetē. Nav dārgs, taču labi pagatavots un ar gadiem kļūs tikai vērtīgāks.

Jaunzēlande: Gunn Estate Sauvignon Blanc 2007 (Cena par pudeli ~ 8 LVL)

gunnestate.jpg - 6.11 KB

Gunn Estate ir Jaunzēlandes uzlecošā vīna industrijas zvaigzne, kas izpelnās ievērību ar vairākām šķirnēm. Šis vīns ir visai unikāls un ļoti interesants. Tam ir stipra garša un ērkšķogu toņi tajā, taču tas nav pārāk „uzstājīgs”. Labs baltvīns!

Francija: Gitton Sancerre Vigne Du Larrey 2003 (Cena par pudeli ~ 15 LVL)

gittonsancerrevignedularrey.jpg - 8.1 KB

Šis 2003. gada Sancerre demonstrē izcilu novecošanas potenciālu, kāds piemīt visiem labākajiem Sancerre. Vairumam kolekcionāru pagrabos ir maz senu baltvīnu un tieši labākie Sancerre ir vieni no tiem. Šis vīnam ir dziļa, skaista krāsa un tā garšas buķetē atrodami sēņu un žāvētu augļu toņi.

Jaunzēlande: Eradus Sauvignon Blanc 2007 (Cena par pudeli ~ 9 LVL)

eradussav.jpg - 6.11 KB

Šis vīns pārsteidz ar savu lielisko pēcgaršu. Sākas kā citrusaugu bumba, ietverot greipfrūtu, citronu un apelsīnu mizu garšas, bet noslēdzas ar skaidru pēcgaršu. Patiešām pārsteidzošs!

Komentāri (1)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Isabella Charlotte
Vai jums ir nepieciešama steidzama tukša ATM CARD, lai atrisinātu savas finansiālās vajadzības, un es tikai vēlos pateikt pasaulei savu pieredzi ar visiem. es atklāju hakeru puisis, ko sauc par Kristu. viņš ir patiešām labs, ko viņš dara, es jautāju par BLANK ATM CARD. ja tas darbojas vai pat pastāv, tad es to izmēģināju un lūdzu karti un piekrītu viņu noteikumiem un nosacījumiem. trīs dienas vēlāk es saņēmu savu karti un mēģināju to ar tuvāko ATM mašīnu, kas atrodas man tuvu, manā lielākajā pārsteigumā tā strādāja kā maģija. es varēju atsaukt līdz pat $ 5000. Tas bija neticami un laimīgākā manas dzīves diena. nav ATM MAŠĪNU, jo tas nav iespējams, jo tas ir ieprogrammēts ar dažādiem rīkiem un programmatūru. es tikai jutu, ka tas varētu palīdzēt tiem no mums, kam nepieciešama finanšu stabilitāte. Karte patiešām maina manu dzīvi. ja vēlaties sazināties ar viņiem, ŠEIT ir e-pasts: blankatm002@gmail.com
13.07.2019. plkst. 14:52

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 15. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Kad benediktiešu mūks Dom Perignon pirmo reizi nobaudīja šampanieti, viņš izsaucies: „Nāciet ātri, es nogaršoju zvaigznes”

Pasākumi

Manic Street Preachers šogad sola jaunu albumu

Lieliskā, pasaules slavu ieguvusī grupa Manic Street Preachers, kas jau pavisam drīz – 18.jūlijā – uzstāsies Positivus AB Festivālā Salacgrīvā, sola, ka jau šogad pie klausītājiem...