Joseph Phelps. Insignia Napa Valley 2002

Joseph Phelps. Insignia Napa Valley 2002

1. vieta - Joseph Phelps. Insignia Napa Valley 2002 (Kalifornija)

insignia1.jpg


Žurnāla WINE SPECTATOR 2005. gada vīns ir viens no Kalifornijas veiksmīgākajiem stāstiem. Pēc 29 vīnogu ražām, Insignia ir pazīstams kā viena no Napa sarkanvīnu firmas zīmēm un tiek atzīts par vienu no labākajiem. Šis vīns aizrauj ar savu vienmēr mainīgo sastāvu, ievērojamo konsistenci un to, ka tā īpašības uzlabojas, vīnam kļūstot vecākam. Vīns 26 mēnešus izturēts franču ozolkoka mucās, ko darinājuši Taransaud, Nadalie un Demptos mucinieki. Tā kā Insignia 2002 ir ļoti kārdinošs, neļaujiet tā korintu, mokas un ogu garšas slāņiem sevi maldināt. Klasiskais Insignia lepojas ar savu akurātību, sabalansētību, koncentrāciju, spēku un izsmalcinātību. Ar laiku labākie Insignia kļūst maigāki un tomēr saglabā savus bagātīgos augļu garšas slāņus. 2000. gada vīns savus labākos laikus sasniegs pēc gadiem 8-10, un būs baudāms gadus 15-20. Saražotas 15 000 kārbas.

Aptuvenā cena pasaulē 150 USD

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 13. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pēc leģendas Noass esot nodzīvojis līdz 950 gadu vecumam. Ja tā ir taisnība, var uzskatīt, ka vīns ir veselīgs dzēriens :)

Pasākumi

Indonēzijas Kultūras un amatniecības dienas Izstāde pagarināta līdz 30.maijam

Galvenais akcents Indonēzijas tradicionālās mākslas izstādē – slavenās Džogdjakartas un Solo stila batikas. To tapšanas procesu demonstrē viens no Slēmanas provinces (Javas sala)...